Autor Zpráva
Petr Zima
Profil
Dobrý den, narazil jsem na problém... dělám si webovou stránku a chci tam mít aby ostatní lidi mohly vložit svůj obrázek a ten by se zobrazoval na mojí uvodní stránce prosím nevíte jak na to? jaký html kod mám použít? tady je příklad pokud si nejste jistý co tím myslím http://nudaveskole.cz/vlozit-obrazek/
Sir Tom
Profil
Petr Zima:
Také dobrý den,

umíš PHP (a MySQL)? Aby cizí lidé mohli vkládat na tvoje stránky obrázky, tak to se dělá přes PHP. Jestli nevíš, o co se jedná a znáš jen HTML, tak se na vkládání obrázků od cizích lidí vykašli, udělej si webové stránky s jinými funkcemi a pak se zde s nimi pochlub. :)
juraj
Profil
Moderátor jenikkozak: Vyhozeno z Vložení obrázku od jiných lidí. — Smazat 6. 3. 2013.

Petr Zima:
daj si do google vyhladavat upload image php tutorials a nájdeš hotove scripty,ktoré si potom upravis podla seba mmm
Moderátor jenikkozak: Po dvou měsících je takováto odpověď dost zbytečným vytažením vlákna.
Moderátor Petr ZZZ: Vracím. Vytažení vlákna sestávajícího ze dvou krátkých příspěvků ničemu nevadí a jurajova rada mi přijde lepší než ta dosavadní. (Jeniku, až si to přečteš, odmaž prosím naše moderátorské poznámky.)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0