Autor Zpráva
Cipís
Profil
Dobrý den,
mám na stránce http://www.doupovstilvi.wbs.cz/Schuze-velitelu-a-CHI.html tabulku a v každém řádku tabulky textové pole a zaškrtávací tlačítko. Potřebuji docílit toho, že když do pole něco napíšu a zaškrtnu tlačítko, tak aby to tam zůstalo.
Moc děkuji za každou radu.
candiess
Profil
Cipís:
tak aby to tam zůstalo.
Můžete toto rozvést? Jako uložit tu proměnnou někam, nebo jen nestavit disabled (zšednutí a nemožnost přepsat).
peta
Profil
Formuláře » input
Spis bych to videl na readonly.
Tori
Profil
Cipís:
Musíte ten formulář i odeslat, a data z něj někde uložit (např. do databáze). Při dalším zobrazení tabulky si vytáhnete odpovídající data (z databáze) a podle nich vyplníte nebo zaškrtnete <input>y. Jestli nechcete, aby bylo možné již zadané údaje měnit, tak vyplněným <input>ům přidejte atribut readonly a i ve skriptu, který data z formuláře zpracovává, zabraňte přepisování existujících hodnot.
pardon jestli píšu věci které znáte
Cipís
Profil
candiess:
Ten dokument s tabulkou bude zaheslovanej a přístup do něj mají pouze ti co budou napsaný v tý tabulce, tak to může být přepisovatelný. Jde o to, že když něco napíšu do textového pole a zaškrtnu tlačítko, odejdu do jiné sekce a vrátim se zpět, tak to tam není. Předpokládám že to musim nějak uložit, ale nevim jak.


peta:
Vůbec nevím o co jde.


Tori:
Tak to jsem si také myslel, ale nevím v čem má být ta databáze a jak ji propojit. Jinak ty data se můžou přepisovat, protože ten dokument bude zaheslovaný a přístup mají pouze ty v té tabulce.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0