Autor Zpráva
dlostev
Profil
Poradí mi někdo jak si vložit web z http://www.wix.com na svou vlastní doménu s .cz? Pokud by se někdo nabídnl, že by mi to udělal, tak mu dobře zaplatím. Děkuji
Petr ZZZ
Profil
Vycházím-li z toho, že se nejedná o spam na zmíněný hosting, nevíš zřejmě o tvorbě stránek a jejich umístění na internet vůbec nic. Potom bych viděl tyto možnosti:

A) naučit se alespoň základy (doporučuji Jak psát web) a tady se ptát až na konkrétní dílčí problémy.
B) Vybrat si hosting a doufat, že to zvládneš s jeho podporou
C) Dodat kontakt, na který se mají případní zájemci ozvat, a my tohle vlákno přesuneme do sekce Práce a zakázky.

Jinak ve zkratce odpověď na tvůj dotaz:
1) Vyber si nějaký hosting (na český web nejlépe nějaký český, jednak kvůli rychlosti odezvy a jednak kvůli možnosti komunikovat česky s podporou).
2) Zaregistruj si tu .cz doménu (jestli ji ještě nemáš zaregistrovanou). (Jestli nevíš, zda je volná, zjisti si to – nejlépe tak, že ji naťukáš do adresního řádku prohlížeče. Pokud je volná, napíše ti to něco jako stránka nenalezena.)
3) Překopíruj stránky z původního hostingu na nový. Pozor ale na smlouvu s původním hostingem – zvláště pokud byl zdarma, může to mít svoje úskalí (reklama zabudovaná v kódu stránek, autorská práva na šablony atp.).

Reaguji na margina
Díky za doplnění.
margin
Profil *
Petr ZZZ:
Jestli nevíš, zda je volná, zjisti si to – nejlépe tak, že ji naťukáš do adresního řádku prohlížeče.
Nejlepší postup to rozhodně není, selže třebas "překlepové" doméně seynam.cz, v případě české domény je lepší jít rovnou na http://www.nic.cz/.
dlostev
Profil
Asi jsem se špatně vyjádřil. Když mám hotový web (šablona) na již zmíněném webu a chci ho přesunout na českou doménu. Byl bych rád kdyby bylo možné web upravovat zase v editoru na wix.com. Kontakt dávám tedy zde: brostev@seznam.cz. Doménu již mám, potřebuji na ni ale celý web přesunout.
DJ Miky
Profil
Podle jejich webu umožňují provozovat web na vlastní doméně a v nápovědě je tam na to návod, viz:

http://www.wix.com/support/main/html5/domains-email
http://www.wix.com/support/main/html5/domains-email/setting-domain-other-hosts-ie-networksolutions-godaddy-etc

Nicméně pokud si nevíš rady, zeptej se přímo na jejich fóru, je tam mnohem větší pravděpodobnost, že se dozvíš relevantní informace.
Lucie82
Profil *
Zdravím,

zaujalo mě téma www.wix.com, a docela by se mi šiklo, pokud jste někdo přišel na způsob, jak web vytvořený na wixu převést na vlastní hosting a doménu. Nechci jejich oficiální postup, ten znám dobře. Ale jejich služby jsou skutečně hodně drahé proti tomu, kolik za hosting platím. A i když mají možnost "connect domain", tak se velmi rychle proklikáte k nákupu jejich placených verzí...

Udělala jsem přes wix webovky pro jednu neziskovku a nemají na to, aby platili dalších minimálně 1500 za to, že ten web převedu na cz doménu a já to ze svýho platit nechci... :)

Takže pokud někdo ví jak na to...? Pište pls na email lucie.zitt@email.cz. Díky
Marschmallow
Profil
Lucie82:
To nepůjde. Pakliže Ti oficiálně nedovolí si celý ten web zkopírovat a dát k sobě (čímž bys přišla i o administraci, apod.), tak nijak.

Určitou variantou by bylo si vytvořit celý web znova, nejlépe postavený na nějakém opensource - Wordpress, Joomla, Drupal... Což už ale vyžaduje určité znalosti

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0