Autor Zpráva
rtel
Profil *
Ahoj, potřeboval bych dát dva odkazy na jeden řádek a nějak toho nemůžu docílit, at jsem hledal jak jsem hledal tak jsem nic nenašel tak tady píšu.
Vedle toho LDEP, potřebuju dát další odkaz. a ještě když přidám další řádek tak sem mi hodí moc velký řádek, jak ho zmenším? Díky za info
  </div>
<h1 class="styl2" id="title">Uvod</h1>
<h4><a href="veci\ldep.html"> LDEP </a> </h4>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
  <p>&nbsp; </p>
  <p>&nbsp;</p>

  <div id="section" class="box"


Sorry za dotazy ale zatím jazy CSS moc neovládám
margin
Profil *
rtel:
Vedle toho LDEP, potřebuju dát další odkaz.
<h4><a href="veci\ldep.html"> LDEP </a> <a href=dalsiodkaz.hrml>Další odkaz</a></h4> Takhle?

ještě když přidám další řádek tak sem mi hodí moc velký řádek, jak ho zmenším?
Další řádek se dá přidat tagem <br>, mezezy mezi řádky jsou line-height.
Pokud máš na mysli mezery mezi bloky, tak se koukni na http://interval.cz/clanky/jak-je-to-s-vychozimi-hodnotami-v-css/, je to sice článek postaršího data, ale v podstatě má obecnou platnost.
Až budeš zápasit s odsazeními, najdi si nějaký článek, kde je srozumitelně popsáno slučování marginů, snáz pochopíš některém zdánlivě nelogické chování.
rtel
Profil *
margin, margin:
Super, ty dva odkazy na řádek fungují, a jak mezi nimi udělám vetší mezeru ? :)
rtel
Profil *
už jsem vyřešil i ty řádky pomocí line-height. a skusil jsem udělat větší mezery mezi odkazami v jednom řádku pomocí &nbsp; ale moc velký odkaz mně to neudělalo. nevíš jak udělat větší ? :) dík
rtel
Profil *
Díky moc za radu,
PS: ty mezery sem vyřešil tak, že jsem tam dal víc &nbsp; za sebou.
margin
Profil *
rtel:
PS: ty mezery sem vyřešil tak, že jsem tam dal víc &nbsp; za sebou.
Znám obskurní způsoby, jak udělat velkou mezeru, sled tvrdých mezer sdílí s několika dalšími první místo.
Odsazení se dělá marginem, nebo paddingem, nebo jejich kombinací. Okraje objektů - margin a padding

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0