Autor Zpráva
filipess
Profil *
Potrebujem poradit ako zachovat zoom stranky ked cez menu predkocim na dalsiu.

chova sa mi to teraz asi tak ze ked si v menu otvorim stranku contact.html a tu si zoomnem cca na 200 percent a potom sa cez menu prepnem napriklad na home ten uz ma zase zoom na 100 percentach.
Ako to nastavim tak ze ked si uzivatel zoomne stranku tak sa mu ten zoom zachova aj ked preskoci cez menu na inu podstranku?

za rady dakujem
_es
Profil
filipess:
Ako to nastavim
Všetky prehliadače, čo som skúšal, sa chovajú tak, ako predpokladáš, že sa majú chovať. Aký prehliadač a na akej stránke to robí? Neprenastavil si si v ňom niečo, čo ovplyvňuje to správanie?
margin
Profil *
Opera ani Chrome se tak nechová a oba prohlížeče zoom zachovají, jak to mají jiné prohlížeče, nevím.

_es:
Opravdu? Možná jsme jinak testovali.

filipess:
Dej odkaz na web.
_es
Profil
margin:
oba prohlížeče zoom zachovají
No však práve, ja som to pochopil tak, že sa filipess sťažuje na to, že sa zoom nezachová.
filipess
Profil *
stranku este nemam zavesenu len ju vyvijam moja prva. No a dnes som si vysimol ked som skusal ci sa mi pri zoomovami merozpadnu layouty. ze sa to sprava tak ze ak si otvorim stranku home a zozumujem ju na 200 percent a potom kliknem v menu na contact. tak stranku contact mam spat v normalnom zoome a ked zas cez menu sa vratim spat na home tak to sa mi zobrazi zas v 200 percentnom zoome. Takze ono si to niekde pamata a uklada ale ja by som potreboval to aby sa to spravalo jednotne ze ked si otvorim home a zomnem ho na 200 tak aby aj contact bolo na 200 aby si predalo nejak tu informaciu o zoome.

no a robi mi to aj v chorme aj firefox
_es
Profil
filipess:
No a nie sú tie „podstránky“ na inej doméne ako hlavná stránka?
filipess
Profil *
no ja to mam zatial na D-ecku v jednom adresary ze by v tom bol problem?
margin
Profil *
Při procházení na disku Opera zoom si pamatuje, ale Chrome se chová odlišně, při procházení "webu" na disku si zoom si nepamatuje. Co dělají jiné prohlížeče, netuším.
filipess
Profil *
jj Tak to bude tym ze to mam na decku v opere to funguje.... Dakujem vam za pomoc. ste super

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0