Autor Zpráva
stajgi
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych radu s lightboxem.
na širším monitoru se neroztáhne pozadí lightboxu na celou obrazovku. Můžete mi prosím poradit jak toho dosáhnout? Vyzkoušel jsem různé metody ale nějak to nereaguje. Např příkaz width: 100% nereaguje. Nevím, zda je zapotřebí něco upravovat ve JS. java script neovládám a s lightboxem pracuji prvně.

Zde je odkaz:

http://restaurovanibittner.cz/senov1.php

napsáno je to takto:


#overlay{
position: relative;
left: 0;
width: 100%;
height: 100%;
z-index: 90;
background-color: #000;
}


Díky za rady;-)
habendorf
Profil
Máš tu stránku opravdu zvláštně postavenou. Každopádně postačí, když pro body změníš margin-top:0 pouze na margin:0.
stajgi
Profil
habendorf:
Děkuji ale nepomohlo to :( pozadí lightboxu se pořád neroztáhne.
Nějaký jiný nápad? Fakt si už nevím rady.
habendorf
Profil
Mně se teď v IE i ve FF roztahuje na plnou šířku. Takže vlastně nevím, o čem je řeč ...
stajgi
Profil
Nemám to na celou obrazovku ani v opeře ani v google chrome a ani v IE. FF momentálně nemám. Na malém monitoru to vypadá jako, že to je na celou obrazovku. Na notebooku to mám ok. Na velkém monitoru 21,6" s rozlišením 1920x1080 mi chybí ztmavení lightboxu v pravé straně asi čtvrtina obrazovky. :-( přišel jsem na to právě proto, že jsem pořídil větší monitor. Omluvám se, že jsem to nenapsal hned.
Kcko
Profil
Na mojí 24tce stejně tak jako na 13" NTB je to OK. Vymaž si keš a obnov si natrdo prohlížeč (Ctrl+F5).
Petr_D
Profil
Měl jsem s lightboxem stejný problém a vyřešil ho až přechod na slimbox. Ten funguje k mé naprosté spokojenosti.
stajgi
Profil
Vymazání cache nepomohlo. Díky za tip. Vyzkouším slimbox.
Petr_D
Profil
stajgi:
Zkopíruj si toto: rel="lightbox" Ve svém kódu používáš divné uvozovky a proto to patrně nejde (slimbox).
stajgi
Profil
Šlape to !!! Díky moc za pomoc!
Takže slimbox a špatné uvozovky :D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0