Autor Zpráva
Tiskovka
Profil *
Zdravim, chtel bych na webove strance sledovat statistiky navstev. Uz na svem profilu jedny stranky sleduji a ty funguji v poradku. Vlozil jsem tedy novy kod do noveho webu, ale statistiky ukazuji stale 0 navstev. Trva to treba nejakou chvili nez zacne google pocitat? Nebo v cem by mohl bzt problem? Dekuji
Taps
Tiskovka:
Vlozil jsem tedy novy kod do noveho webu, ale statistiky ukazuji stale 0 navstev.
Kdy jsi vkládal měřící kod google analytics na svůj web ?
Tiskovka
Profil *
Vcera a dival jsem se tam i z jinych IP a nic...
Taps
Tiskovka:
Zkus ještě počkat 1 nebo 2 dny. Já jsem měl podobný problém, ale stačilo jen vyčkat
rotten77
Nikdy jsem s GA neměl problém, možná děláš něco špatně. Pošli adresu na ten web a podíváme se na to.
Tiskovka
Profil *
Zdravím, tak opravdu stačilo počkat pár dní a GA začal počítat návštěvy. Měl bych ještě jeden dotaz ohledně GA, založil jsem si účet na konkrétní web pod mou emailovou adresou, je možné aby do tohoto účtu měl přístup i jiný uživatel s jiným emailem a měl stejná práva jako já?

Děkuji

Zrovna jsem našel instruktážní video a podařilo se mi to. Díky za předchozí reakce
Petr ZZZ
A kdes to video našel?
Taps
Tiskovka:
ano, je to možné. Podmínkou však je, aby byl e-mail zřízen u googlu (neco@gmail.com)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: