Autor Zpráva
szanda
Profil
Ahoj,

S přítelkyní připravujeme internetové stránky a já jsem se před 8 lety věnoval takové laické tvorbě, naučil jsem se programovat v html a css, taky include pro zjednodušení mojí práce a css pozicování, každopádně primárně jsem se věnoval designu, to mě zůstalo, ale na programování jsem kompletně zanevřel, jako něco by se v té hlavě určitě našlo, ale potřebuji tam pravidelně přidávat články, tak aby to i má přítelkyně zvládla, a potřebuji aby to vypadalo hezky. Proto bych teď potřeboval nějaký vhodný CMS/redakční systém, který by nebyl náročný na instalaci a údržbu, ale zároveň měl krásný základ pro "našroubování" vhodného designu, který si vytvořím sám, s grafikou problém nemám, dělám v reklamce typo a design, takže v těhle vodách se umím pohybovat, jen náš programátor mě řekl, že se mám raději poptat na netu na dobrý CMS. Předem děkuji za jakékoliv rady.

Vyloženě se nebráním placeným systémům, jedná se o dlouhodobý projekt, který bude do cca půl roku spojený s prezentací kamené prodejny a relaxačního centra, případně eshopem.
Venca V
Profil
Wordpress.
szanda
Profil
Jo tak celý den nad tím sedím, a vypadá to, že by to mohlo jít, přemýšlel jsem, jestli je třeba reálný převod statického html/css pod CMS, ale nejsem si jistý, jestli je to dostatečný způsob pro moje potřeby, chybí mi zkušenosti, proto možná zkusím více systémů, začínaje s wordpress

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0