Autor Zpráva
TomášBalík
Profil *
Zdravím,
potřeboval bych nutně poradit. Mám stránku http://balik123.ic.cz/ na tuto stránku budou chodit lidé a každý napíše jméno k jedné položce.
Má představa je taková, že by se po kliknutí na tlačítko odeslat pole input "zamklo" a tlačítko odeslat by například zmizelo, nebo by se ukázal červený nápis obsazeno.

Je to moc složité? Opravdu nejsem programátor, ale rád bych toto vyřešil. Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Možná je i jakákoliv obměna, tak aby to bylo co možná nejjednodušší, jen je potřeba zajistit, aby se k jedné položce nemohlo napsat více lidí a kdo přijde později nemohl někoho smazat.
Moc děkuji. Tomáš
scheras
Profil *
Zasílám pseudokód, který by Vás měl navést k cíli:
if (je_zapsany_clovek_v_db) {
        vypis_nazev_vyrobku;
        vypis_prirazene_jmeno;
}
else {
        vypis_nazev_vyrobku;
        vypis_input_pro_zadani_jmena;
}
a takto pro kazdou jednotlivou položku.
TomášBalík
Profil *
Moc děkuji za radu, ale jak říkám nejsem žádnej programátor, jsem rád, když dokážu vytvořit stránku v HTML s lehkým využitím jQuery.
Tato rada mě navádí na použití databáze, čili php a obsluhujícího javascriptu, což je daleko daleko za moje schopnosti.

Byl by prosím někdo schopný tohle vymyslet? Samozřejmě za domluvenou finanční odměnu, pro znalce to snad nemůže být práce na moc dlouho ne?

Díky za pomoc
Jan Tvrdík
Profil
TomášBalík:
Samozřejmě za domluvenou finanční odměnu, pro znalce to snad nemůže být práce na moc dlouho ne?
V tom případě patří tvůj dotaz do kategorie Práce a zakázky.
TomášBalík
Profil *
Vytvořeno, děkuji..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0