Autor Zpráva
notas
zdravim, snazim sa spravit nejaky jednoduchy formluar. pri mojom pokuse mi vyhodilo tieto chyby, netusim co znamenaju
Warning: fopen(kniha.body) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/vyjimecny.cz/i/ilovemyjully/root/www/php/kniha.php on line 51

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/vyjimecny.cz/i/ilovemyjully/root/www/php/kniha.php on line 66

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/vyjimecny.cz/i/ilovemyjully/root/www/php/kniha.php on line 68
viete mi s tym poradit? dakujem
juriad
Nemáš oprávnění k otevření souboru kniha.body, které voláš v kniha.php na řádku 51; zbytek je jen důsledek této chyby.
Zkontroluj, zda máš oprávnění pro čtení toho souboru. Podívej se, jaká práva má soubor hniha.body nastavené.
notas
no tak toto som uz vyriesil, kniha funguje , avsak teraz mi zase vyhazduje nedefinovane premenne ci co, predtym mi to ale nerobil,
Notice: Undefined index: action in C:\Program Files (x86)\EasyPHP-12.1\www\my portable files\kniha.php on line 3
nechapem, co s tym ? :P
juriad
Nejspíš se snažíš o něco takového:
$_GET['action']
Pokud parametr action nebyl součástí URL (nebo nebyl odeslán formulář v případě $_POST['action']), taková proměnná neexistuje.
Otestuj napřed její existenci pomocí isset, nebo empty
Už se to tu řešilo tolikrát, nějaké povídání: Ošetřování Notice: undefined index - nutnost?

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: