Autor Zpráva
baisikl
Profil *
Zdravim, registroval jsem si doménu, co dal: webhosting nebo serverhosting?? co dopuručujete??
shaggy
Profil
baisikl:
webhosting nebo serverhosting?? co dopuručujete??
Odporúčam mať tieto veci premyslené oveľa skôr, než kupuješ doménu.
Ale na tvoju otázku existuje jednoduchá rada - ak ide o web, ktorý si vystačí s webhostingom, tak webhosting. Ak je to web, ktorý potrebuje celý svoj server, tak serverhosting (housing).
baisikl
Profil *
shaggy:
má to být moje první doména, nic složitého pár tabulek a odkazů, myslim že webhosting mi pro začátek postačí, díky;)
Petr ZZZ
Profil
Na jednoduchý web, například prezentační stránky živnostníka, bohatě stačí webhosting. Jestli chceš jít na jisto, musíš odhadnout, kolik potřebuješ na web místa a jakou očekáváš návštěvnost. Tyto údaje porovnáš s nabídkami webhostingů a vybereš si s nějakou velkorysou rezervou tu odpovídající. Jestli se v datové velikosti stránek, obrázků atp. neorientuješ, pravým myšítkem se dostaneš na vlastnosti souborů.

Při výběru hostingu se dívej taky na dostupnost (při vědomí toho, že např. 99 % znamená, že web může být v průměru až čtvrt hodiny denně nedostupný; což je hodně, a 99,9 % znamená, že může být nedostupný až třičtvrtě hodiny za měsíc, což je taky ještě celkem dost, takže u garantované dostupnosti bych se snažil nejít pod 99,99 %).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0