Autor Zpráva
janomajka
Myslíte si že když se připojíte přes proxy server, že budete 100% anonymní ? Existujou i tak způsoby jak zjistit vaši skutečnou ip nebo Vaší totožnost ? Jakto že mi s některými proxy servery zůstane mé skutečné Hostname ? O tomhle tématu moc nevím.

Díky za odpovědi
janomajka
Ještě by mě zajímalo, jestli jsem dohledatelný jen podle hostname.
DJ Miky
Různé proxy servery poskytují různou úroveň anonymity, od transparentních (nijak neskrývají tvou pravou identitu) až po zcela anonymní. Nesmíš však zapomenout na to, že i s anonymní proxy můžeš být stále identifikován, ať už pomocí cookies/localStorage v prohlížeči, případně pomocí (dostatečně unikátního) identifikátoru prohlížeče (hlavička User-Agent) a dalších hlaviček odesílaných prohlížečem (např. preferované jazyky - Accept-Language a jiné), časové zóny / lokálního času (lze zjistit JavaScriptem) a dalších věcí, případně jejich kombinací, čímž se zužuje okruh návštěvníků, kteří těmto kritériím vyhovují. Povolená Java v prohlížeči umožňuje dokonce i zjistit tvoji vnitřní IP adresu v rámci sítě (nevím, zda to ještě pořád funguje).

A v neposlední řadě tě může někdo identifikovat podle specifického chování (načítání stejných stránek, hledání stejných výrazů), stylu psaní (stejné pravopisné chyby, větné konstrukce apod. v komentářích nebo příspěvcích).
janomajka
Já jsem ze stránek http://hidemyass.com nenašel jediný proxy server, který bych mohl doporučit nebo použít. S každým jsem měl nějaký problém. Buď nefungoval, nebo zkryl jen mojí IP a hostname se zobrazoval dál, nebo mi s ním nefungovala polovina stránek, jeden co vypadal že funguje jak má, mi ve wordpressu ukazoval moji pravou IP ten je na 88.135.213.154:54321 . Nejlepší řešení jak být anonymní bych řekl že je proxyserver.sk . Sice to není moc rychlé a je tam nějaké omezení, ale asi to stačí.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: