Autor Zpráva
laz
Profil *
Zdravim



ak by ste si chceli registrovat domenu a jej nazov by sa skladal z 2 slov. Uprednostvnovali by ste nazvo s pomlckou medzi dvoma slovami alebo bez... ?
Podotikam, ze nieje mozne registrovat obe...

cize

www.zimnelopaty.sk alebo www.zimne-lopaty.sk (nazvy su fiktivne :) niesu planom) ... moja teoria je ze zimnelopaty beru vyhladavace skor ako jedno slovo a potom ho delia, kdezto s pomlckou je jasne o co sa jedna je to lahsie nahditelne... .. aky mate nazor?


Vdaka.
candiess
Profil
laz:
Nejlepsi moznost je obe dve domeny, kdyz budes mit uspesny web, nekdo muze vyuzit preklepu nebo neznalosti potencionalniho zakaznika a vytvorit domenu bez pomlcky a parazitovat na nazvu firmy.

Souvisi to treba i s reklamou v radiu, kde budete rikat svou adresu.
laz
Profil *
candiess:

Vdaka za namahu,

preto som skusil napisat ze nieje mozne obe registrovat aby som dostal odpoved na otazku... :) a nie radu, ktora mi je jasna,...
asi sa zle vyjadrujem....

Rad by som vedel, ze ak by obe domeny mali uplne rovnake podmienky pre vyhladavanie (teoreticky), rozdiel len v nazve, tak ktore by bola uprednostnena? z ktorej mate lepsi pocit. ?

Prosim len k otazke.... :)
candiess
Profil
laz:
Tak to se omlouvam, prehlidl jsem to.

Co ctu na jinych forech tal doporucujou s pomlckou, je to pry vice "seo ready" a pomlcka rozdeli adresu na klicove slova..

Nejsem seo expert, ale zkuste si procist toto toto, je tam spoustu vlaken, ktere se o tom bavi
laz
Profil *
candiess:
Velka Poklona .... usetril si mi cas :) Dakujem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0