Autor Zpráva
Rasty
Ahoj,
predem se moc omlouvam za diakritiku blbe se my to na notbooku pise.A taky jestli na webu je odpoved, ja jsem ji nenasel.
Jsem uplny zacatecnik a tvorim si na webnode stranky a chtel bych tam takovou nejakou tabulku na vypocty http://www.cenikyremesel.cz/ceniky/zednici .jak bych to prosim vas asi mnel udelat?

Dekuji
kabanos
Profil *
To, co je na té stránce není excel tabulka ale z hlediska tvorby stránek je to formulář. Automatický výpočet po zadání do pole s hodnotou uděláš nejlépe přes javascript a i přes javascript vypočítá potřebné. Lze to i jinak, ale záleží co s tím pak potřebuješ dál dělat.
Rasty
kabanos:
diky za odpoved.
Dal bych s tim chtel delat zhrba to same -cenik. Scitat radky a nakonci myt soucet.
Mam to nachystane v excelu jak to prevest na web.Ve javaskriptech se neviznam
kabanos
Profil *
Pokud se nechceš pouštět do javascriptu aj., tak dej na web jen odkaz na ten excel soubor a každý si ho pak stáhne, vyplní a pak ti ho odešle emailem.
Lukáš Dostál
Doufám, že nemáte v úmyslu kopírovat náš projekt? Dlouho mi trvalo to vymyslet a dostat do této fáze a nestojím o amatérskou kopii. To je už lepší profesionální konkurence. Pár lidí se nás již pokoušelo kopírovat na webnode a udělali tomuto projektu akorát ostudu. Momentálně to řeší náš advokát. S pozdravem, Lukáš Dostál http://www.cenikyremesel.cz/kontakty
margin
Profil *
Lukáš Dostál:
Doufám, že nemáte v úmyslu kopírovat náš projekt? Dlouho mi trvalo to vymyslet a dostat do této fáze a nestojím o amatérskou kopii.
S kopiemi vašeho projektu se musíte smířit.

Něco jiného je, kdyby někdo parazitoval na vaší značce nebo kopíroval texty, obrázky, skripty...
Lukáš Dostál
margin:
To se také právě stalo. Již dva to zkusili a zkopírovali úplně přesně veškeré ceny všech profesí včetně všech chyb, co tam byly a nabízeli to na svých "webnodech"
Rasty
Lukáš Dostál:
Doufám, že nemáte v úmyslu kopírovat náš projekt? Dlouho mi trvalo to vymyslet a dostat do této fáze a nestojím o amatérskou kopii. To je už lepší profesionální konkurence. Pár lidí se nás již pokoušelo kopírovat na webnode a udělali tomuto projektu akorát ostudu. Momentálně to řeší náš advokát. S pozdravem, Lukáš Dostál http://www.cenikyremesel.cz/kontakty

Dekuji za upozorneni,nemam v umyslu vas kopirovat.Ale uz asi rok si lamu hlavu jak vytvorit interaktivni cenik pro moje remeslo,ktere tam ani uvedene nemate.Tudiz ceny mam svoje.
Vase stranky jsou pekne,ja mam v hlavě neco podobneho ale ne scela stejneho jako jsou vase.Nechci aby vypadali okopirovane.Ale myslenka je stejna.Jsem mali zivnostnik a nemam finance na velke projekty tak se tim zabivam sam ,ve svem volnem case.
Nic mene kazdy kdo neco tvori nekde neco kopiruje,ja to ale nazivam spise inspiraci,tak jako vy jste se urcite take nekde inspirovali.

kabanos:
jo diky to neni spatny napad.
Stejne uvazuju o nejakem profesionalnim vytvoru.Anebo si to vytvorim formou eshopu.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: