Autor Zpráva
Mordos
Profil
Zdarec, potřebuju rychlou radu, mám flash animaci vytvářenou ve 1280*720, je vektorová, takže bych ji chtěl přehrát samozřejmě v tomto poměru stran, ale přes celý monitor uživatele, jenž právě tuto animaci sleduje, potřebuji asi v zásadě jen nějak poupravit tenhle kód:

<object type="application/x-shockwave-flash"
        data="animace.swf"
        width="1280"
        height="720">
        <param name="movie" value="animace.swf">
        <param name="wmode" value="opaque"> 
</object>

díky
scheras
Profil *
<param name="allowFullScreen" value="true" />
Mordos
Profil
Super, jen, mohl by jsi mi prozradit kam přesně a místo čeho to mám umístit? Protože ať to zkousím jak to zkouším kombinovat, tak mi vždy jede jen zvuk a obraz nikoli
weroro
Profil
<object type="application/x-shockwave-flash"
        data="animace.swf"
        width="1280"
        height="720">
        <param name="movie" value="animace.swf">
        <param name="wmode" value="opaque">
        <param name="allowFullScreen" value="true">
</object>

Parameter allowFullScreen je ale zbytočný pokiaľ nie je priamo vo flash aplikácii implementovaná funkcia displayState
Mordos
Profil
Možná jsme se špatně pochopili, nebo je někde chyba, ale pokud spustí animaci na ntb, tak se mi zobrazí i scroll a kousek animace je níž, takže to defakto přes celou obrazovku a nikde jinde NENÍ. Myslím, že chyba je v tom, že je stále uváděna hodnota 1280*720
weroro
Profil
Dajú sa použiť percentá - 100% namiesto rozmeru. To ale zapríčiní možnú disproporčnosť zobrazenej aplikácie.
Mordos
Profil
Problém je takovej, že pokud kód ošetřím tímto působem, zůstane mi sice uprostřed obrazovky podle rozlišení, ale i s okolními objekty, které do plochy animace nepatří, ale pouze do animce najíždí, ale ve v ploše by se objevovat neměli, protože byli animováný již mimo záměrně
Kukinac
Profil *
Ahoj,
to je přesně diskuze kterou jsem hledal :D

Poraďte mi prosím, jak mám zprovoznit úplně to samé, akorát s animací .gif

Chtěl bych udělat něco jako že by přes celou stránku...třeba...přeletělo letadlo.
Jak udělat takový efekt? Mohu to vytvořit tak, že udělám velký gif obrázek s průhledným pozadím?

Nebo jsem úplně mimo mísu? :D
weroro
Profil
Kukinac:
Samozrejme, je to jedna z možností, ale treba mať na pamäti, že tak veľký GIF bude aj dátovo náročný, rovnako ak by si chcel roztiahnuť menší GIF na celú obrazovku, tak bude nekvalitný (rozrastrovaný). Jedným riešením bez flashu by bolo animáciu vytvoriť pomocou javascriptu. Obtiažnosť záleží na tom ako detailne má vyzerať ten prelet a kade má letieť.
Marschmallow
Profil
Kukinac:
Mohu to vytvořit tak, že udělám velký gif obrázek s průhledným pozadím?
No, pokud to napozicuješ úplně navrch, tedy jakoby nejblíže k uživateli, tak by nešel označovat text, ani klikat na odkazy. Lepší by bylo použití CSS vlastnosti background. Nebo javascript.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0