Autor Zpráva
ahoj
Profil
Dobrý den, jsem uplnej začátečník a potřeboval bych poradit s kodem pro umístění obrázku na pozadí webu. Něco jsem našel na webu jakpsatweb ale vubec to nefunguje <body background="pozadi.gif"> . Jako obrázek jsem si stáhl s příponou .JPEG a <body background="zde jsem uvedl uplný odkaz na ten obrázek C:\Documents and Settings\atd.."> ale to vubec nebere. Děkuji
margin
Profil *
Pokud to zkoušíš na disku, tak IE by měl obrázek zobrazit (nemám ověřeno u IE9 a IE10).

Používej relativní cesty, pro začátečnické pokusy doporučuji mít stránku i obrázek ve stejné složce, až získáš zkušenosti, tak si udělej adresářovou strukturu webu, jaká ti bude vyhovovat.

Pokud nemáš zapnuté zobrazování přípon nebo nepoužíváš nějaký souborový manager, tak nepoznáš, zda se soubor jmenuje pozadi.jpg, pozadi.JPG, pozadi.jpeg nebo pozadi.JPEG, to jsou 4 různá jména (pro Windows jen 2), takže s tím můžeš mít problémy nyní nebo až po nahrání na web.

Nepoužívej obrácená lomítka, některé prohlížeče si s nimi neporadí, správně mají být obyčejná / lomítka.
ahoj
Profil
ahoj:
Pokud nemáš zapnuté zobrazování přípon nebo nepoužíváš nějaký souborový manager, tak nepoznáš, zda se soubor jmenuje pozadi.jpg, pozadi.JPG, pozadi.jpeg nebo pozadi.JPEG, to jsou 4 různá jména (pro Windows jen 2), takže s tím můžeš mít problémy nyní nebo až po nahrání na web.
>
Nepoužívej obrácená lomítka, některé prohlížeče si s nimi neporadí, správně mají být obyčejná / lomítka.

Tímto to bylo. Děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0