Autor Zpráva
filgang
Profil
Dobrý den mám menu a potřebuji když na to kliknu aby se mi to přesměrovalo na stránku kterou mám například auto.html, zkoušel jsem tohle a to nejde. Poradíte mi ?

<body>
        <div>
            <ul>
                <li>
                <a href="auto.html">Zpět</a></li>
                <li>
                
            </ul>
        </div>
    </body>
Davex
Profil
filgang:
a to nejde
Pravidla diskuse JPW a doporučení » 4. Výstižným, srozumitelným a přitom stručným popisem problému výrazně zvýšíte šance na jeho vyřešení. Pokud se projevuje nějakou chybovou hláškou, vždy uveďte její text. Odehrává-li se v prohlížeči, přiložte odkaz na živou ukázku.
ggame
Profil
Pokud tam napíšeš auto.html tak se ti to přesměruje na adresu www.tvujweb.cz/auto.html raději tam zadávéj celou adresu http://www.tvujweb.cz/auto.html
Davex
Profil
ggame:
Nevyjde to nastejno?
filgang
Profil
Nejde ani jedno, napíše mi to : Omlouváme se ale požadovaná stránka nebyla nalezena . Přitom všechny stránky mám v jedné složce
Davex
Profil
filgang:
Není chyba ve jménu souboru? Opravdu se jmenuje auto.html, a ne třeba Auto.html?
filgang
Profil
jmenuje se správně :)
Joker
Profil
filgang:
A na jakou adresu kliknutí na ten odkaz vede? Opravdu je stejná, jako adresa daného souboru? (Resp. na 95% je ta adresa špatně.)
margin
Profil *
filgang:
jmenuje se správně :)
Ne, jinak by fungovalo. Další možnost je, že ve jménu souboru je mezera, diakritika, nebo obdobná podivnost.
filgang
Profil
zkusím s tím něco udělat a když tak ještě napíšu.
margin
Profil *
filgang:
Zkoušíš to u sebe v počítači, nebo to už máš na webu?
Pokud to zkoušíš u sebe v počítači a nemáš zapnuté zobrazování přípon, je možné, že se soubor nejmenuje auto.html, ale auto.htm.
filgang
Profil
už to mám na webu a pořád to nejde.


Už to jde přepsal jsem soubory na kratší jména a funguje to. Ale díky za pomoc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0