Autor Zpráva
keremotto
Profil *
Zdravím,
Chcel by som dať na web takéto "vysúvacie menu": http://www.bikeplac.cz/servis-kol.html (ako po kliknutí na "Co obsahuje malý servis" a "Co obsahuje velký servis").
Malo by byť ale pod sebou, viaczložkové a že po kliknutí sa jedno vysunie a durhé zasunie.
Neviem však, pod akým výrazom mám vyhľadávať príklady a riešenia. Mám pocit, že je na to presný výraz, avšak neviem si na neho teraz spomenúť. Ak by mi niekto vedel poradiť, budem vďačný.
Vopred vďaka za odpoveď.
Camo
Profil
Hover menu.
Ale aj to tvoje vysúvacie menu sa používa, a keď som to skúsil naťukať to do diskuse tak mi vyhodilo kopu odkazov. Ako to, že tebe nie?
Str4wberry
Profil
Česky je pro to nejspíš výraz skrývání a odkrývání textu. Na JPW něco takového je, ale má to nevýhodu v tom, že bez JS je obsah nepřístupný.

Pokud nebažíte po animaci při rozkrývání textu a nevadila by absence možnosti rozbalený text opět sbalit, mohl byste si vystačit s touto ukázkou.
keremotto
Profil *
Ďakujem za reakcie.
Na vysúvacie menu mi vyhodilo kopu odkazov, ale boli to skor menu, ktoré sa vysunú po najetí myškou. Ale už sa mi to podarilo nájsť pod "rozklikávacím menu" to bolo to, čo som hľadal.


Alebo áno, prípadne aj "skrývání a odkrývání textu". Takže vďaka.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0