Autor Zpráva
JohnnyB
Profil
cus.. mam taký problem...
Předem chci říct, že jsem lama, co se týče vytváření stranek, takže vám třeba můj problem bude připadat směšný ...
Někdy o prázdninách jsem makal na svých prvních stránkách pomocí kodu html - dělal jsem to ve FrontPagu - resp. částečně jsem to dělal pomocí FP a částečně jsem to sám psal, abych pochopil podstatu. Udělal jsem celkový design, plný ruzných pozadí, obrazků a byl jsem fakt spokojeny, ve Exploreru to vypadalo dobře a začal jsem pomalu psát jednotlivý články. Pak jsem ale na pár měsíců od toho opustil a teď se k tomu zase vracím. Jenže mezitím jsem si nainstaloval nový wins a nový OFFICI (2003 Pro), kde už nebyl FP, ale místo toho jakýsi Publisher. A když si v Publisheru otevřu ty moje HTM soubory, co jsem kdysi dělal v FP, tak jsou rozhozeny veškerý velikosti řádků a sloupců v tabulce a velikosti písma a nezobrazujou se pozadí. Ale když to otevřu v normálně v exploreru, tak to vypadá, tak jak má. Já si ještě netroufám to celý psát sám v pozn. bloku, takže k tomu potřebuju nějaký program. FP byl ideální, jenže ten teď nemám a kamoš mi řikal, že ho nelze samostatně doinstalovat. A Publisher mi to celý rozhazuje, takže nevim, co mám dělat. Nejde to v tom Publisheru nějak nastavit, aby mi moje htm soubory zobrazoval stejně jako FP?? Nebo spíše jaký jiný HTML editor by mi to nebude rozhazovat?
Leo
Profil
Jestli to chapu, tak stranky blbnou v internim nahledu editoru, ale v prohlizeci jsou v poradku. S tim asi moc nenadelate, interni nahledy editoru jsou jen priblizna siditka. Leo
JohnnyB
Profil
Takhle: Když muj hotový HTM soubor otevřu rovnou v IE, tak je to v pořádku. Ale když ho nejdříve otevřu v Publisheru (rozhodí se to), a pak ho z publisheru otevřu v IE, tak je to taky rozhozený...
igamenir
Profil
Pokud nainstaluješ staré Office s FP a pak je "inovuješ" do 2003 Pro, tak by měl být FP dostupný.
Leo
Profil
"a pak ho z publisheru otevřu v IE"

No ale to je to, o cem mluvim ne, pouzivate interni nahled editiru, ne samotny prohlizec? Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0