Autor Zpráva
edy02
Profil
Zdravím,

svou stránku www.uelka.cz jsem několikrát upravoval a to hlavně obrázky. Jenže přes pc, je to aktuální a přes mobil, se zobrazují obrázky, které tam byly, ale už přes přemazaný jiným obrázkem, ale je pravda, že se stejným názvem. Myslel jsem, že si to ten mobilní prohlížeč taky časem uvědomí, ale už je to 4 dny a vypadá to, že se už nic nezmění.
Jak to řešit?
Chyba prohlížeče?
Uživatelé jsou možná aji zvyklý na takovýhle chyby na mobilech, tak to nechat být?

Na tuto stránku se nejspíš moc lidí nebude muset naléhavě dívat, ale zajímá mě to...
wibi
Profil
Nejpis to bude spusobeno cachovani obrazku,
vymaz cache/temp/historii v mobilu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na edyho02:
Myslel jsem, že si to ten mobilní prohlížeč taky časem uvědomí, ale už je to 4 dny
Máš nastavené kešování na 14 dnů, takže po 4 dnech je v keši stále stará verze.
Nejspolehlivější způsob, jak obejít všechny možné keše, je změnit adresu, ze které je načítaný. Třeba přidat za název obrázku nějaké smetí za otazník — při každé úpravě obrázku pak změníš smetí a prohlížeč to bude považovat za jinou adresu (i když mu server vrátí stejný obrázek).

Chyba prohlížeče?
Rozhodně ne. Spíš vlastnost, která rozhodně není specifická pro mobilní prohlížeče.

Uživatelé jsou možná aji zvyklý na takovýhle chyby na mobilech, tak to nechat být?
Řekl bych, že nejsou.

Na tuto stránku se nejspíš moc lidí nebude muset naléhavě dívat
Proč myslíš?
Nechávají v dotyčné restauraci číšníci denní menu trvale na stole? Jsem zvyklý, že si připravím peníze před tím, než mi přinesou účet, takže pokud mi číšník sebere data a já si je nepamatuji, najdu si je na webu. Některé restaurace mají příšerně pomalé weby. Na tom tvém, když bych si chtěl zobrazit denní menu, proč musím čekat, než se mi načte sto kilobajtů skriptů na lightbox?

Mimochodem, písmo "sans-serif" neexistuje. Generické rodiny písem se píší bez uvozovek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0