Autor Zpráva
mara
Profil *
Na stránce mám podél hlavního rámu stránky stín (udělaný jak obrázek). Délku divu natahuju podle délky textu na jendnotlivých stranách webu. Do teď jsem musel individuálně udávat absolutní pozici toho stínu aby končil skoro dole (není úplně podél celé délky, ale vždy cca 2cm do spoda je zaoblený jako by mizel pod tu stránku). Takže roztažení podél celé délky není řešením. Ptám se jestli existuje nějaká možnost aby se ten stín rovnal ke spodní hraně divu a sám se mi tak posunul když zvýším délku divu, abych to nemusel pořád ručně posouvat.

Předem díky za rady
Pro příklad mám to cca takto http://www.ceskatelevize.cz/porady/10318730018-polosero/
ts_istudio
Profil
mara:
Jeden obrázek (třeba 1 px vysoký) dej jako pozadí obsahu. Druhý - to zaoblení - dej jako pozadí paty.
mara
Profil *
Jak se dá nastavit pozadí paty???
Já mám pozadí jako takový definovaný jen barvou. A pak mám cca 50px na každou stranu toho webu širokej stín. Nechápu teda moc jak ho dát jako pozadí obsahu?
ts_istudio
Profil
mara:
Nevím, jak vypadá tvoje stránka. udělal bych to tak, že bych měl v body nějaký div, který by zajistil centrování obsahu, v něm potom nějaké záhlaví stránky, pak hlavní obsah, pak patu. Pro každou z těch věcí jeden div a pro něj mj. extra pozadí.
mara
Profil *
Rovnou ji ukážu to bude nejlehčí. http://specialniurceni.cz/web/ teď jsou možnosti jaké?
mara
Profil *
Respektive dá se divu a absolutní pozicí udávat rozměr?


Takhle nějak by to mohlo být. http://specialniurceni.cz/web/ ještě si s tím pohraru, ale začátek je dobrej. Můžete mi někdo ještě kouknout proš mi ta fotka z bannerem nejde posunout o 200px vpravo? I když ve stylopisu je to nastavené? Nejde mi s tím vůbec pohnout.
mara
Profil *
Vyřešeno SMAZAT
Davex
Profil
mara:
Vyřešeno
A jak?

Pravidla diskuse JPW a doporučení » 8. Snažte se zajistit, aby po vyřešení vašeho problému bylo z diskuse zřejmé, jak byl vyřešen.

SMAZAT
Ne.
mara
Profil *
Stejně jak poradil ts_istudio omlouvám se jsem na fóru nový a nevím jak to tu chodí. Tahle diskuze mi přišla nic moc říkající tak jsem si myslel, že bude lepší tu udělal pořádek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0