Autor Zpráva
luma64
Profil
Nerozumiem tomu, preco sa mi nevykona v kode mysql_query, ktore ma urobit insert do tabulky. Ked si vypisem prikaz cez echo a slustim ho na db tak sa vykona. V php nie.
$query = "insert into planovane (porcis,kododd,rc,riadznak,meno,typhosp,zp,dgprij,datzachosp,davkaplan, skratka,kodszmohvjzs,cenaszmohvjzs, 
            cenaplanovana,epiz,epiz_id,stav,obdobie,vynosy,jis,  lozkoden, pocetdni) 
            values('$porcis','$kododd','$rc','$riadznak','$meno','$typhosp','$zp','$diagnoza','$datcashosp','$davka','$skratka', 
            '$kodszmohvjzs','$predpoklcena','0.00','$epiz',    '$epiz_id','$stav','$obdobie','0.00','$jis', '$lozkoden', '1' )";
            mysql_query($query);
            echo '<br>Pri Planovanej nebol najdeny zaznam s naplanovanim - urobi sa Insert: '.$query.'<br>';
Joker
Profil
luma64:
A mysql_error vypíše co?
Proč se všechny hodnoty vkládají jako řetězce, když některé z nich zjevně -minimálně logicky- řetězce nejsou (například pocetdni)?
8vm8
Profil
Zkus do dotazu přidat jméno databáze $query = "INSERT INTO `jméno tvé databáze`.`planovane`
luma64
Profil
Nuz, ako i poradil Joker..Stlpce, ktore su INT - v prikaze som pri tychto premennych odstranil apostrofy a zacalo zapisovat. Dakujem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0