Autor Zpráva
MiroXXX
Profil *
Programujem e-shop

Výrobky sú rozdelené do kategórií podľa typu, každá hlavná kategória obsahuje jednu úroveň podkategórií.

Kategórie sú vo vertikálnom menu vedľa zoznamu výrobkov. Keď kliknem na niektorú z hlavných kategórií otvorí sa mi zoznam podkategórií.

Hlavných kategórií je 79 takže menu je príliš veľké, keď zákazník príde na web a bude si chcieť otvoriť jednu z hlavných kategórí ktoré sú dole musí rolovať, neviete mi poradiť nejaké riešenie aby to bolo pre zákazníka viac user frendly a nemusel rolovať?

Vopred vďaka.
Kaminko
Profil
Skús ešte tie hlavnékategórie začleniť do iných, ale tie kategorie musia aspoň trochu súvisieť. Napríklad: Elektro->Mobily, PC, Notebooky...
MiroXXX
Profil *
No to bude asi najlepsie kua... Spravim este jendu vseobecnejsiu uroven kategorii, dam ju ako horizontalne menu a z tej sa bude vysuvat dynamicke menu s kategoriami a podkategoriami (tak ako to ma urobene tesco). Tiez asi nad zoznam vyrobkov pridam vyhladavac s ajaxovym nasepkavanim, vyhladavac bude okrem vyrobkov nasepkavat aj kategorie a podkategorie (odlisim ich pomocou ikoniek).

Ale ak by vas napadlo este nejake riesenie tak piste...


Alebo to stromove menu co ma alza, vyzera tiez dobre..
Kaminko
Profil
MiroXXX:
Alebo to stromove menu co ma alza, vyzera tiez dobre..
Nebude tak trochu kopírovanie ?
MiroXXX
Profil *
Kaminko:
Alza to menu urcite nevymyslela.. Pamatam si ze podobne menu, mal aj prieskumnik.
Kaminko
Profil
Nevytvorila ale podobné menu majú teraz skoro všetky eshopy. Originalita by neuškodila.


Ale to je vlastne na vás.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0