Autor Zpráva
bzumkaa
Profil *
Moc vás prosím o radu. Chtěla bych si udělat úvodní stranu blogu na způsob těchto stránek: http://www.italianfoodforever.com/
Úvodní foto, pod ní menu a pak dole aby se mi zobrazovali pod sebou s fotkou nejnovější příspěvky. Základní znalosti o vytváření stránek mám. Jen nevím, kde začít. Používám Responsive Child jako šablonu a jako úvodní stránku používám statickou stránku.
peta
Profil
Prilis mi neni jasny dotaz. Co hotove mas a co treba dodelat? Prijde mi, ze to mas vsechno hotove. Sablona se bud nainstaluje jako plugin do wordpress nebo je treba udelat kopii z nejake existujici a tu upravit.
bzumkaa
Profil *
Mám hotové stránky, ale nelíbí se mi a chci je překopat a předělat design. Mám šablonu child, kterou jsem si trochu pozměnila oproti té původní. Mám úvodní stranu, kde mám 3 widgety a pak několik příspěvků. Chtěla bych si ale udělat úvodní stranu podobně v tom stylu. Jak je možné nakopírovat šablonu? Přes firebug? Děkuju moc za rady..ještě se v tom plácám :-)
bzumkaa
Profil *
Teď jsem koukala na zdrojový kód té stránky, ale přijde mi to až moc složité, abych to pak ve wordpressu měnila. Není možné to nějak zjednodušit? Jak se dá nakopírovat pouze ta šablona? Děkuju moc.
Stano
Profil
Ak nemáš skúsenosti s programovaním tak by som na tvojom mieste skúsil pohľadat šablónu ktorá bude čo najviac vyhovovať tvojim požiadavkam. To znamená šablónu ktorej kostra vyzerá tak ako chces. Hore logo pod tym menu pod tym miesto rpe vidget / rotujúce obrázky a potom dva stlpce a nahladovými obrázkami. Keď už niečo takéto nájdeš potom to aj bez väčších znalostí dokážeš upraviť do podoby ktorú cheš.

v tvojom prípade odporúčam hľadať

https://www.google.sk/search?q=wordpress+magazine+themes&oq=wordpress+magazi&sugexp=chrome,mod=2&ie=UTF-8

napríklad:
http://smthemes.com/
http://www.magazinehive.com/2013/04/magazine-wordpress-themes/
http://www.smashingapps.com/2013/05/27/40-magazine-style-wordpress-themes-for-free-download.html
bzumkaa
Profil *
Stano, moc děkuji. Tyto magazine styly jsou přesně to co jsem potřebovala!! Našla jsem pak i zajímavou neplacenou šablonu. Drobné úpravy bych pak snad měla už v editoru wordpressu zvládnout. Díky
bzumkaa
Profil *
Nainstalovala jsem si jednu šablonu. Ale když ji chci ve wordpressu upravovat, tak mi to nefunguje..žádná změna se neprojevuje, čím to může být? v responsive child co jsem měla předtím to fungovalo okamžitě..děkuju moc za radu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0