Autor Zpráva
Getit
Profil *
Zdravím, sestra mi řekla že jí mám nějak opravit stránky - http://www.smartdestiny.wz.cz
moc se v tom nevyznám, mohl by mi tu někdo napsat co přesně s tím mám udělat? to už si dohledám někde na netu, stačí jen "heslovité" rady :) Díky moc.
RockFire
Profil
Smazat a udělat znova ;)
Trejpa
Profil
Getit:
Souhlasím s RockFire, chtělo by to kompletně překopat. Rozhodně by prospělo zjednodušení v HTML kódu. Doporučuji opakované části kódu nakopírovat do všech stránek, aby to bylo všude stejné, a měnit jen obsah + text v <title> (příklad).

Vybrané fonty se těžko čtou, některé z nich ani neobsahují diakritiku. Doporučuji držet se při zemi a vybrat si třeba pro nadpisy nebo menu jedno okrasné písmo, zatímco texty v obsahu psát všude stejným snadno čitelným fontem. V názvech souborů se vyvaruj diakritiky, mezer a pro vlastní pořádek doporučuji sjednotit i velikost písmen.
Getit
Profil *
Trejpa:
Děkuji moc. Mohl bych se ještě zeptat, nemohl byste mi doporučit nějaký wysiwyg editor ? já bych to zvládl upravovat v textovém editoru, ale web bude upravovat i sestra (psát tám články a dáváat fotky atd), takže by to asi bylo ideálnější

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0