« 1 2
Autor Zpráva
IdemeNaHavaj
Profil
Sir Tom:
Ale on nechce .html on ani nevie čo je to stránka on chce niečo s koncovkou .latte ..písal som si s ním na skype a nevie ani popísať aký má problém, jediné čo vie napísať je "čeština". Poslal mi jeho súbor do ktorého chce dať češtinu, a pozrite čo tam má

{block content}
<h2>Home</h2>
Zkuste 
{/block}

A keď som sa ho pýtal.:
[2. 8. 2013 17:48:55] Dave: čo je to block_content ?
[2. 8. 2013 17:49:34] IvanHenn87 87Henn: vůbec nevím jak tam dát čěštinu :(((

facepalm
Sir Tom
Profil
IdemeNaHavaj:
Holt - musí jet podle mého receptu - jestli ani to nezvládne, tak mu není rady a pomoci.
margin
Profil *
IdemeNaHavaj:
Něco jsem našel třeba tady: http://forum.nette.org/cs/10966-nejde-cestina-v-souboru-default-latte

Ale nedovedu si představit, jak je možné, že někomu běží Nette framework se všemi náležitostmi a nedokáže popsat, co dělá a co potřebuje.

Nevím, zda bude možné pro uložení souboru .tatte v UTF-8 použít Notepad, který při kódování UTF-8 vkládá na začátek souboru BOM. Podle toho, že mi na dotaz nette BOM vypadlo z google dost výsledků, očekával bych problém.

Sir Tom:
Těžko radit recept, když nevím, zda chce někdo kuchtit vejce na tvrdo nebo svíčkovou.
Jan Tvrdík
Profil
margin:
Nevím, zda bude možné pro uložení souboru .latte v UTF-8 použít Notepad, který při kódování UTF-8 vkládá na začátek souboru BOM
Latte parser BOM tiše vyhodí, takže v tom problém určitě nebude.
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0