Autor Zpráva
pashkokanhimbizila
http://mysoid.xf.cz
chjo, a slo mi to docela dobre... tak sem to zkusila (pls nekritizovat, je to pracovni verze) vypadalo to dobre a najednou se mi tam zacly delat naky bily obdelniky nevimjak (pod logem, u odkazu Uvod a u reklamy)... ja se na to snad uz fakt vy****... nevite cim to je???
Tin
Již navštívenejm odkazům to přidává rámeček, tak zkus do css připsat a:visited{border:none;}
Absolutně nevím, proč to tak dělá, ale vyskytuje se to jak v IE, tak v Opeře, takže to nebude chyba prohlížeče, ale něco divnýho v kódu (i když vypadal ok), ale co?
pashkokanhimbizila
tak snad ted. koukam ale, ze tu budu castejc, hold sem pako.
takze uz to zustalo jen u obrazku, uspech, a mame dalsi problem: v IE je vpravo vedle tech oranzovejch prouzku bila mezera, ve FF ne (a tam pak ty prouzka nejsou vystredeny)... uz se na to fakt... logo je naky posunuty, css validator ma kecy ze darkorange a forestgreen nejsou barvy... se mnou to nema cenu, takovy pako se asi nemelo poustet do tvorby www =))
Plaváček
Zkus ten obrázek v hlavičce udělat užší. zkoušel jsem 540px a pak to bylo v pořádku.. ovšem nepřišel jsem na to, proč :)
Tin
1) IE většinou přidává různé okraje - to je ta bílá mezera, pomáhá vynulovat marginy a paddingy
2) nelze centrovat inline prvky, musí se jim nastavit block, nebo je třeba je uzavřít do bloku s centrovanym obsahem
3) barvy doporučuji psát číselně: #FF9900 a #009900 (nebo stručněji #f90 a #090)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0