Autor Zpráva
Zdenek1997
Profil *
Dobrý den potřeboval bych poradit jak udělat, aby se mi stránky roztáhli podle rozlišení monitoru prostě na celou šířku obrazovky nevím jesli by to šlo nějak přez x-width nebo něco takového.
A ještě mám jeden dotaz na stránkách mám třeba krátký popis základy v odrážkách a chtěl bych tam mýt nějakou ikonku na kterou když bych ťukl tak aby se mi roztáhl dlouhý popis poraďte prosím.

Předem děkuji za odpovědí.
Str4wberry
Profil
1) Roztažení lze udělat pomocí width: 100%.
2) A rozťukávání obsahu takto.
Zdenek1997
Profil *
Roztahování myslíš jako že dávám elementum sirku na procenta že? To já vím že to tak jde ale ja bych byl radši kdyby to šlo nějak jako že to zjistí šířku obrazovky na na tu šířku obrazovky ten obsah stránky zvětší.
A za ten rozťukávací obsah diky.
Str4wberry
Profil
Můžete si už jednotlivé šířky elementů zadávat v procentech. Potom se bude vše hezky přizpůsobovat velikosti okna.
Zdenek1997
Profil *
jo tak díky to jde a ještě u toho rozťukávacího obsahu tak aby se mi s roztuknutím obsahu roztahlo aji pozadi to udelam jak?
margin
Profil *
Koukni na background-size, ale tuto vlastnost z CSS3 neumí všechny prohlížeče. Nevím, jaké pozadí požaduješ, ale výhodnější je mít takové pozadí, aby se dal využít background-repeat.
Plaváček
Profil
margin:

Když oželí IE 8 a nižší, lze už background-size poměrně bezpečně použít. VIz http://www.quirksmode.org/css/backgrounds-borders/
Zdenek1997
Profil *
jo to funguje ale jenom kdyz mam nefunkcni tlacitko jinak se nic nedeje
Zdenek1997
Profil *
Kdyby jste mi napsali vzor byl bych moc rad


tak už nic už jsem na to přišel
A všem díky za rady

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0