Autor Zpráva
pavilek
Profil *
Zdravím, už jsem si myslel, že mám <pre> ošetřený, ale hodil jsem soubor na placený hosting a ve zdrojáku je za každým řádkem mezera, tím pádem a <pre> zobrazí jako ve zdrojáku. Ten samý soubor mám i na free hostingu a tam to nedělá, opravdu už nevím.
jenikkozak
Prosím o odkaz na živou ukázku.
Kajman
Je možné, že za to bude moci jiné ukládání konce řádku ve windows a na linuxu.
pavilek
Profil *
Kajman:
Ano, je to tím, jinak opravdu nevím co s tím, WEDOS má Linux a Webzdarma nejspíše Windows. Zeptám se na podpoře.
margin
Profil *
Nechápu, co myslíš tím „mám <pre> ošetřený“.

hodil jsem soubor na placený hosting
FTP, nebo jak?

pavilek:
ve zdrojáku je za každým řádkem mezera
Na free hostingu, na placeném hostingu, nebo je mezera už v soubory, který "hážeš" na server?

<pre> zobrazí jako ve zdrojáku
To je standardní interpretace pro mezery a odřádkování v elementu PRE.

Na webzdarma není Windows a pravděpodobně jde o falešnou stopu.
Pomůže živá ukázka, odkazy na obě problémové stránky, popis požadovaného chování a možná přidat vysvětlení, co znamení "ošetření <pre>".
pavilek
Profil *
Pánové a "kolegové", omlouvám se Vám, že jsem Vás vyrušil od práce. Soubor jsem posílal na soubor přes WebFTP (což udělalo to, že za každým řádkem zdrojového kódu vložil prázdnou mezeru, tudíš <pre> ukazoval i tu prázdnou mezeru). margin mě otevřel oči (jak jsem to tam hodil - Odpověď: pomocí WebFTP). Už to funguje. Spustil jsem Total Comander a vytvořil FTP připojení, vložil a funguje to tak, jak má. Děkuji všem za reakce.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: