Autor Zpráva
fusion
Profil
Zdravím, mám v plánu udělat takový menší projekt, který by mi i tak trochu pomohl se naučit programovat v php, html :-) Jenže bych potřeboval pomoc. Vše podstatné je na obrázku...


Snad si s tím někdo bude vědět rady. Vím, že je to nějaká prkotina, ale lámu si nad tím hlavu už asi druhou hodinu :-(


Zapomněl jsem dodat, že problém je v tom, že ten nadpis a text je nad tím submenu.. a to já nechci
juriad
Profil
hm, možná by to chtělo ten obrázek
fusion
Profil
Tady je odkaz na obrázek
shaggy
Profil
fusion:
Pekný obrázok. A tvoj problém je v tom, že namiesto odkazu na stránku, nám dávaš odkaz na obrázok, ktorý nám moc nepomôže (v tvojom prípade duplom, lebo si dal odkaz na 1x1px obrázok).
fusion
Profil
http://projectfusion.mzf.cz/
omlouvám se :-D Já ten obrázek dával na nějaký upload a normálně ho vidím :-). Přikládám odkaz na testovací web
Trejpa
Profil
fusion:
Dělá to pozicování, konkrétně z-index. Zapomeň na relativní pozice a udělej to normálně.

Tohle smaž:
.textbox {
    left: 100px;
    position: relative;
    top: 100px;
}


Tohle přidej:
.textbox {
    margin: 100px;
}

Mimochodem, likvidace marginu a paddingu přes hvězdičku ti může přinést komplikace s výchozím vzhledem formulářových prvků.
Taurus
Profil
Přidej pro .menu > ul > li:hover > ul toto: z-index: 2.

Mimochodem, místo konstrukce .menu ul jsi mohl použít ul.menu. A taky tam máš zbytečně mockrát třídu .last, řekl bych.
fusion
Profil
Dobře, děkuji :-))

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0