Autor Zpráva
Landsman
Profil
Dobrý den,

udělal jsem pár lidem email na outlook.com, na vlastní doméně (live.domains.com). DNS atd vše podle instrukcí. Nyní mě chtěl kolega přeposlat jeden email a prostě nedorazí. Je z německé domény, psaný anglicky. Nic zavádějícího v něm není. Posílá to na Google Apps gmail. Prostě nevyřešitelné. Když to přepošle na seznam, tak to dorazí.

Druhý problém: na jiné doméně mám také outlook.com, nyní jsem zaregistroval, že mi nějaké emaily nedorazí (na outlook.com). Lidé to posílají třeba ze seznamu. Vrací se jim to.

Prošel jsem, co šlo, nemáte tip, jak to zdebugovat???

Děkuji
Landsman
Profil
Nikdo nic?
Enko
Profil
Landsman:
Lidé to posílají třeba ze seznamu. Vrací se jim to.
Jakou to vrací chybu? Hoď to sem, jestli to je ještě aktuální.
Landsman
Profil
Enko:
Zkusím zjistit. Každopádně seznam je na ban listech a Outlook to nekompromisně odmítá. Takže switch na Google Apps placené.
joe
Profil
Možná mám trochu jiný problém, mám "obyčejnou" schránku na outlook.com, ale všechny maily, které se mi do té schrány posílají (např. ze Seznamu) jdou rovnou do spamu.
Landsman
Profil
joe:
No to je ještě ideální stav, kdyby mě chodily do spamu, byl bych rád. Hele jde tam udělat nějaká vyjímka. V nastavení, něco jako povolení odesílatelé. Zkus tam dát @seznam.cz..
Enko
Profil
Landsman:
Každopádně seznam je na ban listech...
Napiš/zavolej na podporu outlook.com a třeba s tím něco udělají. Dej vědět, jak jsi dopadl.
Landsman
Profil
Tak to je asi bezvýznamné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0