Autor Zpráva
SalekPetr
Profil
Zdravím Vás, nasel by se, prosim, nekdo, kdo by mi poradil ohledne klicovych slov webovych stranek? Vytvoril jsem si stranky pres webnode a ve vlstnostech si tam vypisuju klicova slova. Na webu jsem nekolikrat narazil, ze si pomoci znacek <strong>, <em> muzu zvyraznit sva klicova slova? Prosím, muhl byste mi nekdo poradit, co to znamena? To má tyhle znacky uvest pred klicove slovo? Moc diky za odpoved.

Petr Šálek

Moderátor Petr ZZZ:
• Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
• Titulek „Prosím o radu ohledně klíčových slov webu“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Petr ZZZ
Profil
Ptáš se na základy syntaxe jazyka HTML, doporučím ti výborně napsanou sbírku návodů: Jak psát web

Kód: Příklad <b>zvýrazněného</b> textu
Výsledek vypadá takto: Příklad zvýrazněného textu

Místo značky <b> můžeš použít třeba <strong> nebo <em> (to první se obvykle vykresluje tučně, to druhé kurzívou).
Ivy
Profil
SalekPetr:
ohledne klicovych slov
To záleží na tom, o čem stránka je anebo bude. Kdybys dal odkaz tak by se dalo mluvit konkrétně.
Honza P
Profil
Ivy:
Ahoj, mám prosbu - dělám něco podobného na webnode, ale píšu klíčová slova. Mám však dilema - jak s názvy měst a diakritikou. Výraz České Budějovice mám do klíčových slov napsat jako České Budějovice NEBO Ceske Budejovice NEBO ceske budejovice NEBO české budějovice ? Slyšel jsem, že by se do klíčových slov měly psát výrazy bez diakritiky a malými písmeny, někdo jiný zase doporučuje diakritiku ano, ale malými písmeny - tak nevím :(
Díky za radu :)
Honza
Plaváček
Profil
Honza P:

Jaká klíčová slova máš na mysli?
Honza P
Profil
Plaváček:
no - jak jsem to psal - názvy různých měst - jedno z nich je České Budějovice, tak nevím, jak ho napsat :)

Moderátor Petr ZZZ:
• Odmazáno opakování příspěvku č. 4.
• Příště si prosím na vlastní dotaz založ vlastní vlákno a nepiš do cizího.
Plaváček
Profil
Honza P:

Napiš název města správně česky - jak také jinak?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Honzu P:
Klíčová slova, která nezajímají uživatele, nezajímají ani vyhledávač. Takže do <meta name="keywords"> si to můžeš psát klidně azbukou, nebude to mít žádný efekt, je to zbytečná značka.
V textu pro lidi (a tedy i vyhledávače) samozřejmě diakritiku používej…

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0