Autor Zpráva
_fantomas
Profil
Ahoj, začínam písať svoje vlastné webove stránky a dnes som si spravil sidebar ktorý sa ma nachadzať v pravom boku, 1 sidebar je v poriadku ale ostatne 2 sa mi miešaju tam kde sa nemajú... neviem si už dať rady... tu máte živú stránku http://www.minemad.eu
zdrojový kod si dajte zobraziť, budem rád za každe rady :)
peta
Profil
Nevim, jak to ma vypadat a jak to vypada u tebe v prohlizeci, ale u mne ve FF se to na sirce 500 px cele nejak sesype.
Pokud neco takoveho delas, tak je nutne definovat vsechny rozmery a poctive to obalit.
- stranka - 1000px
-- radek1 - 1000px
-- radek2 - 1000px
--- sloupec1 - 200px
--- sloupec2 - 600px
--- sloupec3 - 200px
-- radek3 - 1000px
Soucasne je dobre ke kazdemu tomu bloku pridat border, abys videl, odkud pokud se zobrazuje nebo aspon background-color.
Koukam, ze v css/widget.css mas stranku resenou pres floaty, ale marne tam hledam slovo clear nebo display:inline-block; bez kterych se muze float chovat v nekterych prohlizecich ne podle prani.
Take jsem si vsiml, ze pouzivas spoustu ID. Id je jedinecne, smi se vyskytovat pouze 1x. Urcite bych se snazil id vyhybat, abys pak neudelal do stranky 2 prvky se stejnym id, coz ti muze s javascriptem delat komplikace nehlede na to, ze nektere prohlizece druhe id ignoruji zhlediska css.

Jinak, validator mi hlasi more chyb v html, to by bylo fajn vyresit nez do toho zacnes michat css a js.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0