Autor Zpráva
TheExtremeKill
Profil
Krásný den,

narazil jsem na jeden problém. Vedu blog a protože jsem zakládal i podpůrnou stránku na facebooku pro propagaci, vložil jsem přes i:frame odkaz "to se mi líbí". Rád bych to ještě trochu doladil, bohužel mi však z html šablony dané řádky zmizely - nemůžu je za boha najít ani v celém html, natož v místě, kam jsem jej vkládal - zatímco na blogu možnost "to se mi líbí" zůstala. Máte-li někdo nějaký nápad, dejte mi prosím vědět sem nebo na mail minar.blog@tiscali.cz. Přes mail vám klidně pošlu i printscreeny, protože chápu, že takový problém může být těžko uvěřitelný.
maks
Profil
TheExtremeKill:
pokud se něco zobrazuje na webu, ale v kódu to (údajně) není, může to být cache.

Ale spíše předpokládám, že jen špatně hledáš.
margin
Profil *
Není to tím, že hledáš <i:frame>, namísto <iframe>?

nebo na mail minar.blog@tiscali.cz
Na mail ti tady nikdo nebude odpovídat*, te to veřejná diskuse. Fotky webu a jiné obrázky související s dotazem můžeš vložit sem přímo, nebo na ně můžeš odkázat. Obrázky můžeš mít umístěné na svém webu neno je nahrát na některý z přehršle obrázkových hostingů.

*Výjimkou je sekce Práce a zakázky, tam není žádoucí odpovídat do vlákna, ale na inzerentem uvedený kontakt.
peta
Profil
Mozna hledat iframe a pripade facebooku spis tag script, ktery tam ten iframe vepise.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0