Autor Zpráva
kury
Profil
Dobrý den,
jsem v těhle věcech nováček a proto bych se chtěl odkázat na vás. Zkušenějších.
Při administraci mého inzertniho webu ( inzercezviratzdarma.cz ) jsem aktualizoval plugin location_required. Jedná se o administraci od OsClass. Chci tuto stránky překopat, ale vyskytl se problém, s kterým si nevím rady.

Po aktualizaci mi hned stránka hodila tento error:
Fatal error: Call to undefined function osc_register_script() in /data/web/virtuals/40706/virtual/www/oc-content/plugins/location_required/index.php on line 14

Na 14 řádce index.php mám:
osc_register_script('jquery-metadata', osc_base_url().'oc-content/plugins/location_required/jquery.metadata.js', array('jquery'));
osc_enqueue_script('jquery-metadata');

jquery.metadata.js je ve stejné složce v adresáři, jen bych se chtěl zeptat, co musím opravit, aby mi stránka znovu fungovala?
Děkuji mockrát.
Joker
Profil
kury:
Ta chyba říká, že neexistuje funkce jménem osc_register_script.
kury
Profil
Joker:
Ale vždyt funkci v index.php, na kterou chyba odkazuje, mám.
han5vk
Profil
To čo si sem dal na riadku 14 je volanie funkcie, nie jej definícia. Pred volaním potrebuješ mať funkciu nadefinovanú, niečo ako:
function osc_register_script(/*parametre*/) {
    //Telo funkcie, príkazy ktoré vykonáva
}
kury
Profil
Děkuji mockrát.

Mohlo by to být toto?:
function osc_register_script($) {

$.extend({
    metadata : {
        defaults : {
            type: 'class',
            name: 'metadata',
Dopsal jsem zde za function osc_register jak jste říkal. Změnu jsem provedl v souboru, na který v index.php odkazuju. Ovšem stále nefunguje.
Joker
Profil
kury:
Ten kód nevypadá jako PHP, spíš jako JavaScript.
Přemýšlel jsem, jestli i kód v [#1] nakonec nemá být JavaScript, ale vzhledem k použití tečky pro spojování řetězců to bude PHP.

Každopádně kombinovat to nejde.
kury
Profil
Joker:
Asi právě kvůli tomu, že to kombinovat nejde, je java script napsán v externím souboru a je na něj odkazováno. Pokud odkaz je v pořádku, potom tedy musí být chyba v kódu.


Nevím jak to zpátky zprovoznit. Jen jsem aktualizoval plugin a najednou nejde celý web. Jsem z toho už fakt zoufalej.
Kdyby se našel někdo, kdo rozumí java scriptu, poslal bych mu údaje na WebFTP, aby to sám mohl omrknout. Samozřejmě bych pomoc cenově ohodnotil.


Změnil jsem hodnoty ('jquery-metadata') na (´location_requiered´) a už to pro změnu nehlásí chybu na řádce 14, ale na řádce 27, kde mám jen konec scriptu ... </script>

jQuerry zkoušečka hlásí syntax error
Cely skript přikládám zde:
 <!-- requrire location -->
<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {
if( $("form[name=item]").length > 0 ) {
$('input[id="region"]').addClass("{required: true, messages: { required: '<?php _e("Region is required", "location_required") ; ?>'}}") ;
$('input[id="city"]').addClass("{required: true, messages: { required: '<?php _e("City is required", "location_required") ; ?>'}}") ;
}
}) ;
</script>
<!-- require location end -->
kury
Profil
Plugin jsem smazal a web běží zase v cajku :D Ach jo.
Děkuju mockrát za váš čas.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0