Autor Zpráva
fiora97
Profil *
Ahoj, chtěl bych se zeptat jak si mužu udělat svůj web, který si budu sám editovat a upravovat ?
Mám koupenou svojí doménu u activ, kterou bych tam mohl použít.
Napadlo mě to udělat na můj server v bytě, ale vůbec nevím jak asi to není dobrý nápad . Co myslíte ?
Web by nabízel ubytování. Jiným slovem potřebuju někde udělat prezentaci webu a na ní napíchnout tu mojí domenu.
Poradí někdo nebo apson nasměruje ?

Díky :) veselé Vánoce
juriad
Profil
Hostovat stránky doma není dobrý nápad (člověk, který je toho schopen se na fóru takto nezeptá).
Nejvhodnější by pro tebe byl asi webhosting http://www.active24.cz/produkty-a-sluzby/webhosting/webhosting-basic/. (Když už u nich máš doménu.)

Máš nějakou znalost HTML a CSS? Jsi schopný si naprogramovat celý web, nebo si chceš jen poupravit existující šablonu (drobné úpravy)?
Nebo druhou možností je instalace nějakého redakčního systému, ve kterém si vše naklikáš. Příkladem je wordpress, joomla...
margin
Profil *
fiora97:
Napadlo mě to udělat na můj server v bytě
Musel bys mít:
- rychlé odchozí připojení
- znalosti, aby ti server nikdo nehacknul
- server trvale zapnutý, za spotřebovaný proud zaplatíš více, než za hosting.
fiora97
Profil *
Moc díky přesně to jsem potřeboval vedět :) hodně jste mi pomohly tedka už si poradím :)

Veselé Vánoce
jenikkozak
Profil
Hezky je to vysvětleno i v Řešení některých častějších problémů (FAQ) » Provozování webových stránek z domácího počítače (= vlastní webový server)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0