Autor Zpráva
Klára
Profil *
V CSS jsem nadefinovala barvy odkazů. Obrázek spolu s textem mi tvoří odkaz - v FF mám text i rámeček stejně barevný, dokonce funguje i hover. V IE to funguje jen u textu, rámeček je odpudivě modrý. Jak dosáhnout stejné barevnosti textu i rámečku též v IE.
Jen podotýkám, že rámeček okolo obrázku bych tam ráda měla, je to záměr.
Plaváček
Profil
V CSS :

a img {border: 1px solid #000}

třeba... šířku rámečku a barvu si zvol podle svého.
Klára
Profil *
Díky - sice se to chová trochu jinak (v FF je rámeček stále stejný, v IE zmizí zcela), ale hlavní je, že už není modrý, bylo to jak pěst na oko.
PerToon
Profil
Klára - můžeš poslat link na tu stránku? Ten CSS zápis by se tak jak popisuješ chovat neměl..
Anonymní
Profil *
Zřejmě je tam někde pitomá chyba, ale ještě to nemám "ve voku". Jedná se o Potkaní doupě. Díky.
PS: Teď koukám, že IE nedělán stejný hover jako FF. Tak jsem zvědavá, co ty na to.
PerToon
Profil
Problém je v tom, že zatímco např. Firefox rámeček obrázku dělá stejně jako text odkazu, IE to takhle převzít neumí. Potžebuje definici rámečku. Takže napiš např.

a img {border: 2px solid #996600;}
a:hover img {border: 2px solid #ddaa00;}
Klára
Profil *
Tisíceré díky, tohle jsem přesně chtěla vědět, netuřila jsem, že by to takhle šlo zapsat. Večer to vyzkouším. Nejsem si jistá, ale mám pocit, že tohle na JPW chybí, je to dobrá informace.
PerToon
Profil
Já se přiznám, že sem netušil, že Firefox přejímá barvu rámečku od barvy odkazu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0