Autor Zpráva
zdendik
Profil *
Dobrý den,
obracím se na vás s otázkou, jsem elektrikář a mám web u webnode.
Jak je možné, že když sedím u PC v Hlinsku a napíši do seznam.cz elektrikář tak mi vyjedou stránky jako elektrikář praha 10
a to nemyslím žluté placené záznamy viz
http://www.elektrikar-praha10.cz/ nevím jestli je jeho stránka nějak výjimečná ano hezká je asi hezčí než moje
http://elektrikar-hlinsko.webnode.cz/
jde o to, že přece jeho stránka absolutně nesouvisí s lokalitou vysočina.

Rád bych aby mi někdo mohl poradit jak se dostat v seznamu na první stránku klidně na poslední místo když tedy člověk z mého okresu napíše elektrikář.
Kdy to jedině funguje, je když člověk napíše přímo elektrikář hlinsko ale bohužel toto právě moc lidí nenapíše.

Děkuji monokrát
Marcel Ludvík
Profil *
Dobrý den, domluvte se s elektrikářem v Praze 10 a navzájem si vyměňte odkazy. V anchor textu nezapomeňte uvést i město.

Reference působí uměle. Jsou skutečné nebo jste si je psali sami?
LudekBrno
Profil
zdendik:
Je to možná trochu mimo téma, ale nech si ty texty napsat od někoho, kde se umí trochu lépe vyjadřovat. Hodně formulací hned na úvodní stránce je hrozně kostrbatých, až vyloženě amaterských. Zejména odstavec "Pole působnosti" je úplně katastrofální. Spojení, jako "příjezd zdarma je rozdělený do dvou verzí". Co to probůh znamená? Nebo formulace "V jiném případě je účtovaný dojezd tak, aby vždy odpovídal zaplacení nafty", to je fakt šílenost... A další "V určitých případech je možné využít dojezd zdarma, pokud bude vaše zakázka jak se říká na naší cestě z jiné zakázky." Zákazník nemůže vědet, jestli zrovna někde "cestou" máš jinou práci, takže taková informace je mu k ničemu. To celé působí hrozně neprofesionálně, že bych celý ten odstavec raději smazal nebo zjednodušil ve smyslu třeba "Dopravu do 20km neúčtujeme, u větších zákázek ani na větší vzálenost. V ostatních případech 5kč/km" Nebo podobně, aby zákazník měl představu. A ten odstavec "Rozvody elekttiny - doporučení", je taky dílo, to ti povím... Víc textů jsem zatím nečetl, ale pokud toto bude na úvodní straně, tak i kdybys ve vyhledávání byl na prvním místě, budou tvůj web lidé z velké části přeskakovat.
predstavitel.cz
Profil *
A já si právě myslím že když budu hledat elektrikáře z mé oblasti, tak nebudu vyhledávat klíčovým slovem "elektrikář" ale například "elektrikář Pardubice" pak dostanu relevantní výsledek mému záměru si sehnat elektrikáře z mé lokality. -> bych web optimalizoval na elektrikář Hlinsko nebo elektrikář vysočina
LudekBrno
Profil
predstavitel.cz:
To je pravda, u elektrikáře hledající člověk obvykle očekává, že se jedná o místního pracovníka a je velmi pravděpodobné, že samotné slovo "elektrikář" bude hledat jen minimum lidí. Nemluvě o tom, že slovu "elektrikář" vyhovuje velmi mnoho konkurenčních webů, takže bude daleko větší problém dostat se na dohledatelnou pozici, než při spojení s omezenou lokalitou. Stejně když tak čtu ten web, tak nemám pocit, že by měl sbírat klienty z celé ČR. Spíš bych se snažil cílit na větší obce v okolí a obecně daný region. On totiž i když si ho najde člověk z druhé strany republiky, tak automaticky přeskočí, protože si řekne, proč by měl platit zbytečně dopravu z takové dálky, když za rohem má dalších dvacet elektrikářů.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0