Autor Zpráva
Debo
Profil *
Zdravím,
pracuji na herním magazínu. Předpokládám takovou návštěvnost 100 - 200 lidí denně. Dá se pro takový magazín s takovou tématikou sehnat placen inzerce (hlavně publikace PR článků)? Mám obavy z toho, že na téhle tématice se tímhle způsobem vydělávat nedá, a že poptávka je jen po financích, stavbách a módě. Mám pravdu, nebo se mýlím? Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji
janbarasek
Profil
Debo:
Určitě to jde, otázka je, jak to bude účinné. Problém obsahových webů (obecně) je ten, že musíš sehnat redaktory, kteří budou neustále chrlit články pro čtenáře v dostatečném počtu a kvalitě, aby uživatel neutekl jinam. Musíš hlavně umět zaujmout.

Předpokládám takovou návštěvnost 100 - 200 lidí denně
Sice to není moc, ale i takové číslo není vůbec jednoduché sehnat. Bude ti to trvat minimálně několik týdnů až měsíců.

Dá se pro takový magazín s takovou tématikou sehnat placen inzerce
Jistě, všechno jde, otázkou zůstává, jak moc je to složité.

poptávka je jen po financích, stavbách a módě
To není úplně pravda. Já sám vlastním FB stránku o hře Minecraft a mám tam u každého příspěvku průměrně 5000 zobrazení za den z 8500 lidí (sledujících), to není vůbec špatné číslo.
jenikkozak
Profil
Debo:
Tohle záleží na tom, jaké máš kontakty, jak jsi schopný lidi přesvědčit a kolik času jsi tomu ochoten obětovat. U PPC se u takto nízké návštěvnosti ani nevyplatí reklamu přidávat, ovšem u reklamních článků se to vyplatit může. Třeba já shánění reklamy nesnáším, jiný má web s desetkrát nižší návštěvností a vydělá desetkrát víc než já. Pokud jsi šikovný, nemáš se čeho bát.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0