Autor Zpráva
evrotravel
Profil
Porad se mi ukaze ze stránka obsahuje 2 html chyby opravim to ale je to same www.evrotravel.cz Taky me zajima jak ji mam udelat kvalitni SEO

Moderátor jenikkozak: Titulek „Muzete me poradit“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
evrotravel
Profil
A vady kdyz tam jsou te 2 chybi?
lionel messi
Profil
Reagujem na evrotravela:
Aké chyby sú to? Kto ich vypisuje? Tipujem, že to bude validátor a ide o chyby HTML kódu. Či to vadí, záleží od situácie, kt. treba bližšie popísať.
evrotravel
Profil
delam test sem http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/10260990 ale koukam ze jine webi maji vic te chyby napriklad dovolena.cz ma vic nez 300 chyby zakze asi to neni spatne
lionel messi
Profil
Na odkázanej stránke je jasne uvedené: Stránka obsahuje 93 html chyb. … čiže nejde len o 2 priestupky voči validite. Podľa toho, čo vidím, ten kód bude slabšej kvality. Písal si ho sám alebo pomocou nejakého WYSIWYG editoru?
Joker
Profil
evrotravel:
zakze asi to neni spatne
Špatně je to, že věříte SEO-blábolátorům.
evrotravel
Profil
omluvam se poslal jsem stary test koukny se ted http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/10280041


ja nejsem programator delal jsem to v FrontPage
lionel messi
Profil
http://www.zdrojak.cz/clanky/pojednani-o-zbytecnosti-seomatu/
Joker
Profil
evrotravel:
V první řadě, ty SEO-automaty hodnocené stránky používají jen k vlastnímu zviditelnění a ve většině případů tvrdí neužitečné blbosti.
Nedávejte si tam stránky kontrolovat. (S odkazem mě předběhl lionel messi)

Ve druhé řadě, máte se stránkou nějaký konkrétní problém? Něco nefunguje?
evrotravel
Profil
zadny problem neni a funguje normalno jen mam nabidky od firmy ktery chce mi udela seo a furt tvrdy ze mam tam chyby jinak stranka se otvira normalno i v zahranici ja jsem bulhar a kamarady tam mi rikaji ze je vse ok takze uz si s to nebudu lamat hlava a dekuji vam pekne
juriad
Profil
Validátorům se nelíbí <!doctype ...> na první řádce kódu stránky, je tam nějaký nadbytečný bordel. Proto validátor píše „jen“ dvě chyby, protože potom se zhroutí.
Oprav tuto chybu a uvidíš pak stovku dalších.
janbarasek
Profil
evrotravel:
zadny problem neni a funguje normalno jen mam nabidky od firmy ktery chce mi udela seo a furt tvrdy ze mam tam chyby jinak stranka se otvira normalno i v zahranici ja jsem bulhar a kamarady tam mi rikaji ze je vse ok takze uz si s to nebudu lamat hlava a dekuji vam pekne
Možná myslí pravopis. Už jenom podle tvého příspěvku zde v diskusi z tebe mám pocit, jako kdybys právě navštěvovat některou ze tříd základní školy na prvním stupni. Má tvoje klávesnice diakritiku, háčky, čárky a tak? Myslím že ano, tak to používej.

Joker:
Špatně je to, že věříte SEO-blábolátorům.
Občas tam jsou fain rady, třeba že je titulek důležitý. Nedá se tomu věřit úplně, ale dost často to umí najít aspoň ty kritické chyby. Já osobně preferuji toto měřidlo, které sice není úplně na SEO, ale spíše kontroluje obecné chyby a výkon webu: http://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/
evrotravel
Profil
ja jsem cizinec proto tak pisu neumim moc cesky ale jinak text na stranka mi spravuje cesi
Joker
Profil
janbarasek:
Občas tam jsou fain rady, třeba že je titulek důležitý. Nedá se tomu věřit úplně, ale dost často to umí najít aspoň ty kritické chyby.
Skutečné chyby jsou zamontované do pseudo-chyb, které buď ničemu nevadí, nebo minimálně není jasné, jak moc a jestli vůbec něčemu vadí.
Pro začátečníka je to k ničemu, protože z toho nepozná, co má vlastně řešit. A nikdo jiný to doufejme používat nebude.
aDAm
Profil
janbarasek:
Možná myslí pravopis. Už jenom podle tvého příspěvku zde v diskusi z tebe mám pocit, jako kdybys právě navštěvovat některou ze tříd základní školy na prvním stupni. Má tvoje klávesnice diakritiku, háčky, čárky a tak? Myslím že ano, tak to používej.

je nutné jej urážet když sám v[#10] napsal že je cizinec?
Moderátor Chamurappi: Zřejmě si toho nevšiml (já také na první pohled ne), evrotravelovi příspěvky jsou opravdu špatně čitelné i kvůli absenci diakritiky a interpunkce. Dál to prosím neřešte.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0