Autor Zpráva
jo.ne
Profil
Zdravím všechny. Koukal jsem po webu, ale nenašel jsem přesně to co bych chtěl. Jde mi o tohle. Na své uvítací stránce mám VSTOUPIT a ODEJÍT. To odejít bych chtěl udělat tak, aby po kliknutí mě to vrátilo na nastavenou domovskou stránku (na tu co má uživatel již nastavenou). Nevíte jak to udělat? Děkuji
Plaváček
Profil
To nejde. A jedna dobrá rada jako bonus. Zruš tuhle "uvítací stránku". Ušetříš si starosti.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jo.ne:
Některé prohlížeče podporují v JS funkci window.home(), některé podporují nasměrování na adresu about:home (třeba odkazem), některé nepodporují vůbec nic.
jo.ne
Profil
Když mě se to zrovna líbí:) Nevadí, díkes za názory.
Plaváček
Profil
jo.ne:

Co se líbí tobě, nemusí se nutně líbit návštěvníkům. Ber to do úvahy. :)
Bubák
Profil
Plaváček:
Zruš tuhle "uvítací stránku".
To není dobrý nápad třebas pro weby s erotickým zaměřením. Ale na webech s nezávadných obsahem nemá uvítací stránka s podobnými "tanečky" co dělat, jen zdržuje.
peta
Profil
Vzdycky zalezi na webu. Treba je to pro vyhrazenou skupinu 10 lidi za rok, nejaka prezentace grafika a s temi neni rozumna rec a musi tam mit uvitaci obrazovku. Ale protoze stranku prezentuji ve svem uzkem kruhu, tak ten to jiste umi ocenit. Pro nas ostatni je treba bajecne, ze treba seznam.cz nema uvitaci obrazovku :)
janbarasek
Profil
jo.ne:
Zajímalo by mě, jak to chceš řešit ve chvíli, když nemám žádnou domovskou stránku. :)

Dost často stačí jen otevřít novou záložku (uživatel co záložky zná, tak si poradí, ten co je nezná, tak stejně "klikne na domeček"), víc bych to neřešil.

peta:
Pro nas ostatni je treba bajecne, ze treba seznam.cz nema uvitaci obrazovku
Vskutku, po roce jsem se podíval a vážně nemá. :)
Bubák
Profil
janbarasek:
Zajímalo by mě, jak to chceš řešit ve chvíli, když nemám žádnou domovskou stránku.
Každý prohlížeč, co jsem zatím zkoušel, měl domovskou stránku, co je to za prohlížeč, ve kterém je možnost být bez domovské stránky? Nechce se mi věřit, že Domovskou stránku nemáš.
Tohle znám:
prázdná domovská stránka, umožňuje nastavit většina prohlížečů
prohlížeč se po startu neotevře na domovské stránce, umožňuje nastavit většina prohlížečů
prohlížeč umožňuje nastavit sadu domovských stránek, umožňuje nastavit většina prohlížečů
prohlížeč nemá v liště ikonku domečku ani v menu položku "Domů", typické pro Chrome ve výchozím nastavení

ten co je nezná, tak stejně "klikne na domeček"
A co když má prohlížeč Google Chrome ve výchozím nastavení a neumí si ikonku domečku zapnout? To pak musí Chrome ukončit - spustit ;-)

vážně nemá
Uvítací obrazovky mají jenom neslušné weby.
janbarasek
Profil
Bubák:
prohlížeč se po startu neotevře na domovské stránce
Něco takového, prostě předchozí relace, takže nic jako domovskou stránku vůbec nemusím řešit. Stejně všechno řeším rovnou přes adresní řádek (zadání adresy, hledání, ...), prostě Opera.

To pak musí Chrome ukončit - spustit
Myslím, že o takový typ uživatelů zde na fóru nemá nikdo zájem a hlavně je nemá smysl řešit, protože i když udělám sebe blbuvzdornější aplikaci, tak stejně zítra přijde někdo, kdo to nepochopí.

Uvítací obrazovky mají jenom neslušné weby.
A nebo jen klikací alert.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0