Autor Zpráva
Delisa
Ahoj, jsem tu nová.

Zakladam e-shop. Zjistila jsem, ze musim mit nejakou databazi. Proto jsem si nainstalovala XAMPP, kde je vse co potrebuji. Asi se mi i povedlo vytvorit databazi, ale pise mi to chybovou hlasku: Úložiště nastavení phpMyAdmina není plně dostupné, některé z rozšířených funkcí phpMyAdmina nelze používat. Zde zjistíte proč. Po odkliknutí jsou spatne tri veci:
$cfg['Servers'][$i]['users'] ...     není v pořádku [ Dokumentace ]
$cfg['Servers'][$i]['usergroups'] ...     není v pořádku [ Dokumentace ]
Nastavitelná nabídka: Vypnuto

$cfg['Servers'][$i]['navigationhiding'] ...     není v pořádku [ Dokumentace ]
Zobrazit nebo skrýt položky z navigace: Vypnuto

v dokumentaci je toto:
$cfg['Servers'][$i]['users']Type:    string
Default value:    ''

$cfg['Servers'][$i]['usergroups']Type:    string

Since release 4.1.0 you can create different user groups with menu items attached to them. Users can be assigned to these groups and the logged in user would only see menu items configured to the usergroup he is assigned to. To do this it needs two tables “usergroups” (storing allowed menu items for each user group) and “users” (storing users and their assignments to user groups).

To allow the usage of this functionality:
set up $cfg['Servers'][$i]['pmadb'] and the phpMyAdmin configuration storage
put the correct table names in $cfg['Servers'][$i]['users'] (e.g. pma__users) and $cfg['Servers'][$i]['usergroups'] (e.g. pma__usergroups)
$cfg['Servers'][$i]['navigationhiding']Type:    string

Since release 4.1.0 you can hide/show items in the navigation tree.

To allow the usage of this functionality:
set up $cfg['Servers'][$i]['pmadb'] and the phpMyAdmin configuration storage
put the table name in $cfg['Servers'][$i]['navigationhiding'] (e.g. pma__navigationhiding)

Ale stejne vubec netusim, co s tim mam delat a jak mam pokracovat dal. Nikde to nemuzu najit.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: