Autor Zpráva
Lucie22
Profil
Hezký den všem přeji,
potřebuji prosím poradit s mými stránkami. Vše normálně funguje, ale pouze v IE..Mozilla ani Chrome nemohou pobrat odkazy. Zvláštní je, že ne všechny. Někde tam mám nějakou blbou chybu a už dva dny se s tím peru :( fórum jsem procházela..jeden takový dotaz tu již je..nicméně odpovědi jsou ve stylu, že takhle se stránky netvoří a ať se zakladatel znovu naučí html :) tak prosím předem děkuji za tuto radu..dle mého se nejvíce naučím praxí ;) Takže, tady je odkaz na stránky http://chovpotreby.cz/index.html Nefungují konkrétně odkazy na hlavní stránce (menu funguje, ale nefungují obrázky jako odkazy..pouze v IE). Zkoušela jsem celý div obalit odkazem a taky nefunguje, nastavovala jsem z-index, ale to už byly spíše takové výkřiky do tmy.
V ceníku je ten samý problém..nefungují miniatury obrázků. Prosím poraďte, děkuji Lucie
Joker
Profil
Lucie22:
Problém asi je, že nemáte na webu nahrané ty soubory klece.html, staje.html a tak dále.

Vysvětlení, že v IE to funguje, může být, že ty soubory tam někdy byly a pak je někdo smazal (třeba omylem).
V době kdy tam byly jste se na ně podívala v IE a IE si je uložil do dočasných souborů a teď je zobrazuje odtamtud. Zatímco v těch ostatních prohlížečích to zkoušíte až když tam ty soubory už nejsou, takže nemají žádné starší kopie v paměti.
Lucie22
Profil
Ne, tak tím to bohužel není. Nahrála jsem klece.html a změna žádná. To samé v ceníku u miniatur obrázků. Ty obrázky tam nahrané jsou.
lionel messi
Profil
Lucie22:
To samé v ceníku u miniatur obrázků.
Mne to v cenníku funguje, nie však na hlavnej stránke (používam najnovšiu Mozillu).
Lucie22
Profil
Máte pravdu, zmenšeniny fungují. Omlouvám se.
xROAL
Profil
Div telo má v Chrome nulovú výšku a celý je prekrytý divom paticka. Je to z toho dôvodu že všetky prvky v dive telo sú floatované (resp. jednotlivé obrázky a odkazy).

Nastav divu paticka clear: left; alebo aj clear: both; (moc na tom nezáleží v tomto prípade) a všetko bude fungovať, ako má.
Bubák
Profil
xROAL:
Nastav divu paticka clear: left; alebo aj clear: both; (moc na tom nezáleží v tomto prípade) a všetko bude fungovať, ako má.
Jiná možnost dát obalu, tedy DIVu telo overflow: hidden; ale já jsem ze staré školy a pokud je čím vyclearovat, jako v tomto případě patičkou, tak preferuji clear: both; pro element za floatovanými elementy, tedy jak správně radíš, vyclearovt patičkou.
http://jecas.cz/float
Lucie22
Profil
Perfektní..děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0