Autor Zpráva
pavp
Profil *
Dobrý den, rád bych se zeptal zda může mému webu nějakým způsobem ublížit změna redakčního systému. Mám starší RS vytvořený na míru před cca 7 lety a rád bych přešel na novější systém s více funkcemi. ( rozšířit stávající rs není možné nebo by to bylo hodně nákladné )
Jedná se mi o to že se dlouhou dobu snažím úspěšně dostat web na viditelné pozice ve vyhledávačích a nerad bych o toto přišel. Jedná se o klasický řemeslný web o cca15 - 20 stranách.
Děkuji za rady.
Fisir
Profil
Reaguji na pavpa:
Může (a docela dost), pokud nezajistíš, že se zachovají původní adresy stránek (nebo je nepřesměruješ).
joe
Profil
Změna redakčního systému neublíží, pokud bude generovat naprosto stejný výsledek jako nynější redakční systém - tzn. naprosto stejné URL adresy a na nich stejný obsah. Každý RS má specifický tvar adres, ale častokrát ho umožňují změnit. Problém lze řešit i pomocí přesměrování, ale pokud to není vyloženě nutné, není doporučené to dělat - obecně platí, že čím méně přesměrování, tím lépe.
pavp
Profil *
joe:
Dík za odpovědi.... lze tedy doporučit nějaký RS do kterého by šlo vložit naprosto stejné URL adresy? Nemusí to být free RS, může být i placený ale jednorázově, ne žádné měsíční platby.
Str4wberry
Profil
Stejné adresy je možné použít v zásadě v libovolném redakčním systému (může se to jen trochu lišit pracností správného nastavení). Je spíš otázka, jaký systém by vám vyhovoval.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: