Autor Zpráva
Jan Kopecký
Profil
Dobrý den, jsem tu nový a mám problém s tím jak uspořádat bloky. Hledal jsem tu na fóru i na jakpsatweb. Našel jsem jak lze bloky uspořádat aby se obtékaly ale bohužel to nemohu rozchodit. Za týden z toho maturuji a ve škole nám to nevysvětlili. Přikládám fotku zápisu kódů + jak kód vypadá po otevření v prohlížeči.

zde je kód:


zde je výsledek:


Jde mi o to aby červený blok byl na levé straně a světle modrý blok aby ho obtékal zprava a černý aby byl po celé šířce dole. Děkuji mnohokrát za všechny rady.
lionel messi
Profil
Možno pomôže: Obtekanie v CSS

Hodila by sa možno aj živá ukážka.


Skúsim vystreliť od pása: takto to chceš? Trochu som zmenil farby, ale to nie je podstatné, ak ti kód vyhovuje, môžeš ho skopírovať.
Bubák
Profil
Jak píše lionel messi, hodila by se živá ukážka.
#obsah (řádek 12) má chybně deklarované rozměry, deklarace musí oddělovat středník.
Chybou je deklarovat výšky pro elementy, u kterých nevíš, jak budou vysoké.
Další chyba, která zatím nezpůsobuje problémy, je, že nenulové rozměry v CSS musí být psány s jednotkou, ve tvém případě px.
Koukni na http://qu.wu.cz/webtest/jednoduche-schema-stranky.htm a uprav si to.
Jan Kopecký
Profil
Děkuji hned se na to vrhnu a zkusím to rozchodit.
okolojsoucí
Profil
Jan Kopecký:
A to si byl puštěn k maturitě? Koukám že dnešní mládež je více a více degenerovaná - viz Úvod k mé maturitní zkoužce
Jan Kopecký
Profil
Děkuji za všechny ohlasy už to chodí jak má. Ono byl ale odmaturujte z věci kterou jste se učili tři hodiny a z toho půlka byla teorie, jen kvůli tomu že učitel nestíhal.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0