Autor Zpráva
Kikiela
Profil *
Ahoj, začínám a neumím si poradit s češtinou v šabloně.
Mám nastaveno :
HTML:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
CSS:
body {
    font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;
    font-size:14px;
    line-height:25px;
    color:#000;
    min-width:960px;
    height:100%;
    background:url(../images/body-tail.gif) center top repeat #e7e7e7;
}

... V IE se vše zobrazuje v pořádku, ale ve Firefoxu chybí písmena s diakritikou.

Díky za pomoc


Hotovo ...
Bubák
Profil
Kikiela:
Hotovo ...
Hurá!!!
A v čem byla chyby? Protože v kouscích HTML a CSS kódu, které jsou zde, chyba není.
Kikiela
Profil *
Bubák:
Nepřepsala jsem "lang:en" na cs ... triviální, já vím ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kikielu:
Kde? Vypadá to jako CSS, ale v CSS žádná vlastnost lang neexistuje. Ať je to kdekoliv, deklarovaný jazyk by neměl mít dopad na funkčnost diakritiky.
Bubák
Profil
Kikiela:
Myslím si totéž, co Chamurappi, takto dodatečně se už nedá příčina problému zjistit, jen tipuji, že to mohlo mít souvislost s kešováním, jako pravděpodobný scénář tipuji, že na webu už byla správná verze, ale Firefox ukázal původní, chybnou verzi. Ale jak píšu, je to jed dohad. Přesto v podobných případech "podivného chování" doporučuji používat alespoň Ctrl+R.
_es
Profil
Bubák:
Přesto v podobných případech "podivného chování" doporučuji používat alespoň Ctrl+R.
Alebo, ešte lepšie, Ctrl+Shift+R.
Bubák
Profil
_es:
Máš pravdu, tak je tomu ve většině prohlížečů. Díky za opravu.
Kikiela
Profil *
Tak se to zase zhroutilo http://usvadlenek.wz.cz/. Čeština nefunguje ani ve Firefoxu, ani v IE a navíc v IE se to celé rozpadá :-(
juriad
Profil
Zaškrtla jsi při generování fontů pro Cufon volbu Latin Extended-A? Podporuje ten font vůbec české znaky?
Kikiela
Profil *
Jo, už jsem ten problém s cufonem našla, je to pro mě novinka ... ale už to funguje. Jen stále nevím co s tím IE :-(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0