Autor Zpráva
Ginkori
Profil
Mám taký problém že nezobrazí mi žiadnu stránku. Stále skúšam tam niečo nakopírovať a stále mi ukáže Not Found The requested URL / was not found on this server. resp. niekedy mi otvori tú stránku v FTP a sú tam zobrazene súbory. Čo s tým ?
CZghost
Profil
Ginkori:
Dej odkaz na web, který nejde. Takhle ti nebude nikdo schopen odpovědět.
Ginkori
Profil
prestige-salon.sk dam hoc co na ftp a nic
CZghost
Profil
Ginkori:
> Webová stránka nebyla nalezena.
> HTTP 404

> Nejpravděpodobnější příčiny:
> • V adrese může být překlep.
> • Pokud jste kliknuli na odkaz, je možné, že není aktualizovaný.

> Tato chyba (HTTP 404 – Nenalezeno) znamená, že se Internet Explorer k tomuto webu sice připojil, ale požadovaná stránka nebyla
> nalezena. Je možné, že je tato webová stránka dočasně nedostupná. Také se tento web mohl změnit nebo webová stránka mohla být
> odebrána.

Zkontroluj si v FTP, zda ti nechybí soubor index.php, index.phtml nebo index.html (případně start.php atd). Některé hostingy mají zakázané procházení adresářů, což se týká i kořene webu. Buď pak prohlížeč dostane chybovou zprávu 403 Forbidden (zakázáno), nebo 404 Not Found (nenalezeno).

dam hoc co na ftp a nic
Tomu nerozumím.
Bubák
Profil
Ginkori:
Stále skúšam tam niečo nakopírovať
Co tam kopíruješ? Jinak viz CZghost.
Soubory na webu » Startovní souborNejčastěji se používá název index.html.
Ginkori
Profil
Popravde potrebujem tam dostať Wordpress. Skúšal som kopírovať aj index.php, index.phtml alebo start.php. Ale ani jeden s tých súborov nezobrazí stále len tu chybu 404. Viem že to na hostingu je lebo keď idem cez prehliadač cez ftp://prestige-salon.sk tak ten subor tam je.
yFang
Profil
Ginkori:
A když tam dáš nějaký jednoduchý index.html, zobrazí to ten?
Ginkori
Profil
Nie
Davex
Profil
Ginkori:
Co na to říká podpora webhostingu?
yFang
Profil
Ginkori:
Pak to nahráváš někam jinam, než kde je nastaven root webu. Nevím, co to je za hosting, ale zkus si někde v nápovědě nebo návodu, který hosting poskytuje, zjistit, kam to máš vlastně nahrávat.
Davex
Profil
yFang:
Ano, pravděpodobně to nahrává jinam, ale chyba 404 Not Found v kořeni webu / by mohla znamenat, že je na webserveru špatně nastavena cesta ke kořenovému adresáři webu. Nevím, jestli jde něco takového nastavovat v administraci toho hostingu.
Ginkori
Profil
Už som na to prišiel skúsil som vytvoriť priečinok Web a dať to tam a už to funguje. Ďakujem vám za odpovede. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0