Autor Zpráva
Snapper
Profil
Zdravím, právě jsem si vytvořil Private Server, ale při načtený stránky se mi napíše chyba..Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/u488863680/public_html/usercount.php on line 5
Podobné případy jsem si hledal, jenže má angličtina není zas tak dobrá.
Zde je stránka - http://sfgpsbm.moxo.cz/
Bubák
Profil
Nejde o doslovný překlad:
Na pátém řádku v souboru /home/u488863680/public_html/usercount.php máš chybu, znak [ v tom místě nemá co dělat.
Snapper
Profil
Mám chybu v "usercount.php" na 5. řádku a na 5. řádku je: echo ($qry -> fetchAll()[0]['c'];
Marschmallow
Profil
Snapper:
Poskytl bys nám celý kód v souboru usercount.php ?
Snapper
Profil
<?php 
$db = new PDO ( 'mysql:host=localhost;dbname=u488863680_sfgps;charset=utf8', 'u488863680_claw', 'Silver1235');
$qry = $db -> prepare("SELECT Count(*) AS c FROM user_data");
$qry -> execute();
 echo ($qry -> fetchAll()[0]['c'];
?>
Tomáš123
Profil
Snapper:
echo ($qry -> fetchAll()[0]['c'];
Minimálne tam nemáš uzavrenú zátvorku otvorenú pred $qry.
Snapper
Profil
Závorku jsem přidal, ale na stránce mi vyskočila jiná chyba. Parse error: syntax error, unexpected T_OBJECT_OPERATOR, expecting ',' or ';' in /home/u488863680/public_html/usercount.php on line 5
Tomáš123
Profil
Snapper:
Závorku jsem přidal, ale na stránce mi vyskočila jiná chyba.
Kde si dal tú zátvorku?
Snapper
Profil
Před $qry
Tomáš123
Profil
Snapper:
Před $qry
Ten riadok má vyzerať takto:
echo ($qry -> fetchAll()[0]['c']);
Snapper
Profil
Opravil jsem to, ale chybu mi to píše stále.


Naskočila mi jiná chyba. Parse error: syntax error, unexpected '(', expecting T_STRING or T_VARIABLE or '{' or '$' in /home/u488863680/public_html/usercount.php on line 5


Při importu databáze naskočila chyba.Chyba
SQL-dotaz:

--
-- Vypisuji data pro tabulku `guild_invites`
--
INSERT INTO `guild_invites` ( `invite_id` , `guild_id` , `user_id` )
VALUES ( 2, 3, 4 ) , ( 6, 3, 11 ) , ( 8, 3, 1 ) , ( 13, 12, 11 ) , ( 14, 12, 5 ) , ( 15, 12, 21 ) , ( 17, 12, 8 ) , ( 18, 12, 20 ) , ( 28, 9, 10 ) ;


MySQL hlásí:

#1062 - Duplicate entry '2' for key 'PRIMARY'
Davex
Profil
Snapper:
Parse error: syntax error, unexpected '(', expecting T_STRING or T_VARIABLE or '{' or '$' in /home/u488863680/public_html/usercount.php on line 5
Skript pravděpodobně zkoušíš na starší verzi PHP, která ještě neuměla přímo přistupovat k prvku pole vráceného funkcí. Umí to až PHP 5.4.
Snapper
Profil
Nastavil jsem si to na 5.4, ale chyba je zde stále. - http://sfgpsbm.moxo.cz/


<?php 
$db = new PDO ( 'mysql:host=localhost;dbname=u488863680_sfgps;charset=utf8', 'u488863680_claw', 'Silver1235');
$qry = $db -> prepare("SELECT Count(*) AS c FROM user_data");
$qry -> execute();
 echo ($qry -> fetchAll([0])
Jaký by měl být konec toho kódu ?
Fisir
Profil
Reaguji na Snappera:
echo($qry->fetchAll()[0]);
Snapper
Profil
Zdravím, vymazal jsem to všechno a server naskočil a plně funguje.
fodsqa
Profil
Dobrý den mam ten istý problem až na to že mi to nejde ani po zadaní kódov ktoré sú tu , hádže mi chybu "Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/free/over.cz/f/fodsqagame/root/www/usercount.php on line 5" ja už nevime čo mám robiť :/ všetko by malo byť na správnom mieste a kód mám
<
<?php 
$db = new PDO ( 'mysql:host=ov_fodsqagame;dbname=ov_fodsqagame;charset=utf8');
$qry = $db -> prepare("SELECT Count(*) AS c FROM user_data");
$qry -> execute();
echo($qry->fetchAll()[0]);
?
juriad
Profil
Indexování vráceného pole funguje jen v nových verzích PHP. Ve starších verzích si musíš pole uložit do proměnné. Viz [#12]
$result = $qry->fetchAll();
echo($result[0]);
fodsqa
Profil
juriad:
ďakujem nakoniec som to z tade vymazal ale mám další problem , keď kukneš na ten private server tak mi ho nenačíta , nevieš kde by mohol byť problém? kontroloval som aj MySQL či je správne zadaný a je , tak netušim v čom je problem.
juriad
Profil
fodsqa:
Bohužel nevím o jaký server se jedná, nikde jsi jeho adresu neuvedl.
Pokud se jedná o over.cz, tak ti povím, že po mně chce vyplnit captchu.
A ta chyba: „The requested URL / was not found on this server.“ znamená, že neexistuje soubor index.html ani index.php.
fodsqa
Profil
juriad:
Vedel by si mi doporučít niaký web hosting zdarma? z podporov mySql a phpmyadmin
stránka Tu
lionel messi
Profil
fodsqa:
Vedel by si mi doporučít niaký web hosting zdarma? z podporov mySql a phpmyadmin
Napr. endora.cz, php5.sk, moxo.cz. Ak sa tu chceš dozvedieť o niektorom free hostingu viac, odporúčam založiť nové vlákno v kategórii Hosting.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0