Autor Zpráva
fandam007
Profil *
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak udělat vzhledově pěkný web, který by se skládal z rotujících čtverců (něco jako metro ve win 8). Kde bych našel nějaké návody nebo tak? Jak psát web mi v tomto ohledu připadá zastaralý.

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Chtěl bych vytvořit pěkný web, ale nevím jak na to“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Taurus
Profil
Ohledně metra ti neporadím, jen upřesním, že jpw není na vzhled, ale na kód, takže zastaralost bych moc neřešil.
fandam007
Profil *
OK, jen bych chtěl něco, co se po najetí myši otočí a bude tam text
Chamurappi
Profil
Reaguji na fandama007:
Viz třeba Živá ukázka. Nefunguje to ve starších prohlížečích, v těch to bude bez animace (v Exploreru to chodí od verze 10, v některých ostatních bude zapotřebí proprietární prefix u transformu a transitionu).
Je to pozměněná ukázka z článku CSS flip a animace.

Jak psát web mi v tomto ohledu připadá zastaralý.
Ono ani mnoho nových a aktuálních webů není složeno z rotujících čtverců :-)
juriad
Profil
Chamurappi:
No fuj, pokud přes to rychle jen přejedu (a pro efekt opakuji), tak to vypadá opravdu ohavně. Navíc je to totálně nevyhlazené; asi ale lepší řešení neexistuje. (Pokud ovšem nechce fandam007 vytvořit celý web ve webGL :-)
Jan Tvrdík
Profil
fandam007:
Možná by tě mohl zaujmout CSS framework Metro UI CSS.
fandam007
Profil *
Chamurappi:
Tvoje varianta se mi zdá dobrá. Jen bych se chtěl zeptat, jak tam vložím odkaz? Sice mi jde dát odkaz jen na jedno nebo víc slov, ale já bych chtěl celý čtverec, viz zde: http://kod.djpw.cz/hvgb


Už jsem to vyřešil. Díky

Nová otázka

Jak poskládám tyto čtverce do sítě 3x3 a aby mezi nimi byla mezera 10px a zarovnané na střed
rovi
Profil
http://kod.djpw.cz/pwgb
Tomáš123
Profil
fandam007:
Jak poskládám tyto čtverce do sítě 3x3 a aby mezi nimi byla mezera 10px a zarovnané na střed
Ideálnym riešením je tabuľka.
rovi
Profil
[#9] Tomáš123
Možnost to určitě je....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0