Autor Zpráva
Paul
Profil
Zdravím,
mám problém na mojí stránce: http://eloboost.cz/boost/
Jde o kalkulátor ceny a nevypisuje mi to cenu plus nevyměňují se img když změním divizi.
Problém bude nejspíš v JS. A cena se má vypisovat zde: <div id="method1_pric" style="display: inline-block;"><span id="price1"></span> <span id="usdprice1"></span></div>
mimochodec
Profil
Paul:
Nemohl bys z toho vykuchat jen to, co je podstatné? Jednak bys tím ušetřil práci těch, co by byli ochotni poradit, jednak bys prokázal nějakou snahu a schopnost pochopit, co je pro ten skript podstatné. Ty hromady WP šrotu kolem mě vyloženě odrazují.
Všiml jsem si tam je jednoho detailu:
f(currTier == 3 & #038;& #038; div == 5 & #038;& #038; desiredTier == 4 & #038;& #038; ddiv == 1)

Nejsem si jist, jestli to & #038; tam je záměrně a jestli to tomu nějak neškodí.
(v kódu je to bez mezery mezi & #)
Paul
Profil
No on to mrví nějak WP
já to mám takhle:

 if(currTier == 3 && div == 5 && desiredTier == 4 && ddiv == 1)
                      cost = 116.78832116788321;
mimochodec
Profil
No a dělá to přesně co? Jestli náhodou vůbec nic, nejdřív to donuť něco dělat tím, že všechno vyhodíš a dáš tam vyloženě třeba alert. Pak postupuj metodou půlení intervalu - přidej tam půlku kódu a tohle dělej tak dlouho, až na jdeš tu část, která tomu vadí. Je to nejlepší postup, když se ti nechce hledat nebo máš před sebou dlouhý cizí kód.
Paul
Profil
No určuje to cenu za Tier. A tady nejde o to že to nefunguje ale o to že to mrví WP že tam cpe #038 a to tam fakt nemá být.
mimochodec
Profil
Tak to ti asi nezbyde, nez si to v tom WP nekde dohledat a smazat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0